Swarzędzkie Dziki startują z nowym sezonem

Tym razem później niż zwykle, z wiadomych względów, ale w końcu: Swarzędzkie Dziki startują z nowym sezonem.

To dobra wiadomość dla wszystkich miłośników street workoutu. Bywalcy Dzikowni przy ul. Strzeleckiej wznawiają treningi. Wspólne ćwiczenia odbywają się trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i w piątki. Godziny treningów się zmieniają (poranne lub wieczorne), tak, by każdy zainteresowany mógł podjąć wyzwanie wspólnego treningu. Pierwszy odbędzie się w środę 10 czerwca o godzinie 18:30. W celu sprawdzenia godzin pozostałych treningów warto zajrzeć na profil Dzików na Facebooku.

Tak Swarzędzkie Dziki zachęcają do podjęcia wysiłku i przyjścia na pierwszy trening:

Wiele osób, które poznałem tam zaczęło od jednego przyjścia tam – z niewiedzą jak to będzie wyglądać ale i z ciekawością. Przyszli i zostali. Oczywiście byli też i tacy, którzy przyszli i już nie wrócili. Zawsze jest wybór, nie ma żadnego przymusu. Można na początek przyjść i popatrzeć jak to wygląda. I zachęcam chociażby do przyjścia, to będzie pierwszy mocny krok – trudny ale niezwykle znaczący 

Grupa Swarzędzkie Dziki zbiera się już od 2016 roku, trenuje przez cały okres letni, tak długo, jak na to pogoda pozwoli, czyli zazwyczaj do października. Warto zauważyć, że Swarzędzkie Dziki są otwarte na współpracę. Do tej pory odbywały się wspólne treningi choćby z grupą Street Workout Swarzędz, a także z reprezentantami innych dyscyplin, jak choćby Kohorta Swarzędz, czy też z przedstawicielkami Pole Dance Euphoria. Dla osób pragnących się rozruszać po okresie zimowym, street workout może się okazać doskonałym rozwiązaniem i ciekawą alternatywą. Choć w tym roku Swarzędzkie Dziki później startują z nowym sezonem, to może on się okazać równie gorący, co poprzednie.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *