Będą zbierali podpisy dla Rafała Trzaskowskiego

Wybory prezydenckie już niebawem (28 czerwca), tymczasem wolontariusze i przedstawiciele swarzędzkiej Koalicji Obywatelskiej będą zbierali podpisy pod listami poparcia dla Rafała Trzaskowskiego w piątek i w sobotę na targowisku.

Aby móc startować w wyborach prezydenckich Rafał Trzaskowski musi uzbierać przynajmniej 100 tys. podpisów pod listami poparcia. Wynika to z faktu zmiany kandydata po stronie Koalicji Obywatelskiej, gdzie Małgorzatę Kidawę-Błońską zastąpił prezydent Warszawy R. Trzaskowski. Wcześniej pisaliśmy o starcie kampanii do wyborów, które miały się odbyć w maju (kliknij, by przeczytać).

Każdy, kto chciałby wesprzeć Rafała Trzaskowskiego i podpisać się na liście poparcia, będzie miał taką możliwość w piątek i w sobotę na Bazarze Swarzędzkim. W godzinach 8:30-11:00 na targowisku przy ul. Zamkowej będą czekali wolontariusze z kartami poparcia.

Wypełnione listy dla Rafała Trzaskowskiego można również zostawiać w skrzynce korespondencyjnej pl. Niezłomnych 9 Swarzędz (biuro rachunkowe Perfect, byłe biuro poselskie Bożeny Szydłowskiej) do niedzieli.

Wolontariusze, którzy będą zbierali podpisy dla Rafała Trzaskowskiego proszą, by w miarę możliwości zabierać własne długopisy (względy sanitarne).

Przypomnijmy, że w tym tygodniu Rafał Trzaskowski odwiedził Swarzędz, a tak relacjonował to na swoim Facebooku.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

zbierali podpisy Rafała Trzaskowskiego

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *