Planetarna – nowoczesne biuro coworkingowe w Zalasewie

Pracować blisko domu, a jednocześnie w komfortowych warunkach biurowych – takie możliwości oferuje Planetarna – biuro coworkingowe w Zalasewie.

Minęło już 11 lat od kiedy zamieszkaliśmy w Zalasewie i nigdy nie żałowaliśmy tej decyzji. Nasza okolica przez ten czas znacznie się zmieniła, powstało wiele nowych domów, ruch zrobił się bardziej intensywny. Rozwój Zalasewa, choć oczywisty, jednocześnie zaczął być dla nas coraz bardziej uciążliwy, głównie z racji wydłużających się dojazdów do pracy w Poznaniu. Ale tak szybko jak pojawił się problem, wpadliśmy na pomysł jak go rozwiązać. I to był początek naszego biura coworkingowego Planetarna w Zalasewie!

Zalasewo to coraz większa społeczność ludzi, którzy szczególnie w tych nowych okolicznościach związanych ze stanem epidemicznym, pracują również zdalnie. To właśnie z myślą o nich stworzyliśmy nasze przestrzenie coworkingowe. Sami przez lata pracowaliśmy w korporacjach, podróżując po świecie i doświadczaliśmy pracy w różnych biurach. Większość rozwiązań w coworkingu Planetarna, takich jak wygłuszona budka telefoniczna do rozmów czy komfortowa sala spotkań, powstało na bazie inspiracji z najwyższej klasy przestrzeni do pracy, z których korzystaliśmy w minionych latach.

Co ważne, całe nasze biuro coworkingowe zostało wyposażone w elementy wygłuszające. Dzisiaj, kiedy wszyscy bezustannie jesteśmy narażeni na mnóstwo różnych bodźców, cisza jest niezbędna do tego, aby móc pracować efektywnie. Dobra akustyka pomieszczeń w połączeniu z wysokiej klasy, szybkim internetem zapewnia osobom korzystającym z naszych przestrzeni maksymalny komfort i spokój.

Nasi klienci szczególnie sobie cenią sposób w jaki została rozwiązana kwestia dostępu do biura. Pełna elastyczność i zapewnienie swobody użytkownikom naszego biura od początku była dla nas priorytetem. Dlatego właśnie dostęp do przestrzeni coworkingu Planetarna jest w pełni zautomatyzowany. Nasi klienci, po zarezerwowaniu biurka przez stronę internetową www.coworking-zalasewo.pl, otrzymują na maila spersonalizowany „wirtualny klucz”. Dzięki „wirtualnemu kluczowi”, który pozwala otworzyć drzwi do biura bez udziału osób trzecich, nasi klienci mają dostęp do naszych przestrzeni przez 24h na dobę i mogą wejść i wyjść o dowolnej porze (nawet w nocy!).

No i na koniec słowo o kawie, która stanowi serce każdego biura, bo wiadomo, że to właśnie przy ekspresie zawiązują się ciekawe dyskusje, to tutaj nawiązują się nowe znajomości. W coworkingu Planetarna mamy wysokiej klasy ekspres do kawy. Tak szczerze, to czasem wpadamy do biura nawet przejazdem, żeby od rana napić się dobrej kawy i choć przez chwilę porozmawiać z naszymi klientami.

„Planetarna – nowoczesne biuro coworkingowe w Zalasewie” i inne aktualności ze Swarzędza i z okolic znajdziecie TUTAJ.

Planetarna biuro coworkingowe w Zalasewie

Planetarna biuro coworkingowe w Zalasewie

Planetarna biuro coworkingowe w Zalasewie

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *