Lipcowy Informator Swarzędzki – zapraszamy do lektury!

Z przyjemnością oddajemy Państwu do rąk lipcowy Informator Swarzędzki. Najnowsze wydanie naszego miesięcznika ma numer 7 (296)/2024. Miesięcznik w wersji drukowanej można znaleźć w wielu punktach usługowych i handlowych na terenie gminy Swarzędz, a także w wybranych miejscach w gminach sąsiednich – Pobiedziska, Kostrzyn i Kleszczewo. Informator Swarzędzki ukazuje się w formie papierowej, ale także w przyjaznej użytkownikom wersji internetowej. Informator jest w Swarzędzu od 24 lat i od samego początku jest bezpłatny. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem Informatora Swarzędzkiego!

O czym piszemy w lipcowym numerze Informatora Swarzędzkiego:

   • poznaliśmy nowego swarzędzkiego stolarza – piąta rzeźba do kolekcji,
   • burmistrz uzyskał absolutorium za 2023 rok,
   • Szkoła Podstawowa w Wierzonce będzie rozbudowana,
   • SP nr 3 w Swarzędzu z Mistrzostwem Polski,
   • jest również szeroka oferta lokalnych firm i przedsiębiorców,
   • ogłoszenia medyczne,
   • darmowe ogłoszenia drobne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z lipcowym numerem miesięcznika i życzymy przyjemnej lektury!

Lipcowy numer Informatora Swarzędzkiego można znaleźć i przeczytać w całości również w internecie – jesteśmy od 24 lat dostępni nieodpłatnie! Zapraszamy także do naszego archiwum – oprócz aktualnego wydania znajdziecie tam Państwo wydania Informatora z ostatnich lat.

 

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie na naszych stronach.

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Można je zamieścić za pośrednictwem naszego portalu (kliknij tutaj).Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe.

Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

Lipcowy Informator Swarzędzki
Lipcowy Informator Swarzędzki – zapraszamy do lektury!

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *