Restauracja Sphinx w Zalasewie w Bumerang Park rozpoczęła działalność

Sfinks Polska, właściciel sieci restauracji Sphinx, Chłopskie Jadło i Piwiarnia Warki, kontynuuje otwarcia nowych lokali: ruszyła właśnie restauracja Sphinx w galerii handlowej Bumerang Park w Zalasewie.

– Za każdym razem, kiedy uruchamiany restaurację Sphinx w nowej lokalizacji, czujemy satysfakcję, że nasza marka będzie mogła dotrzeć do nowej grupy klientów. Większość z nich zna już Sphinxa z innych miejsc w Polsce i ceni sobie nasz koncept. Dlatego cieszymy się też, że tym razem mieszkańcy Zalasewa będą mogli na co dzień korzystać z restauracji. Nowy lokal będzie prowadzony przez kolejnego franczyzobiorcę, co potwierdza, że Sphinx nawet w czasach pandemii jest interesujący dla przedsiębiorców – mówi Mateusz Cacek, wiceprezes zarządu Sfinks Polska, spółki, do której należy sieć Sphinx.

Sala konsumpcyjna Sphinxa w Zalasewie zajmuje 170 mkw. Przygotowano w niej miejsca dla blisko 80 gości. Restauracja jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 12:00-21:00, w piątki i soboty od 12:00 do 22:00, a w niedziele od 12:00 do 20:00.

Karta restauracji Sphinx to dania inspirowane kuchnią Bliskiego Wschodu, w tym popularna shoarma, steki i ryby z grilla. W ofercie są też dania wegetariańskie, desery i napoje, w tym kompozycje autorskie. Co ważne, dania można zamawiać korzystając z cyfrowego menu. To jedna z zasad tzw. Antywirusowej Dziesiątki Sfinksa, czyli dodatkowych procedur bezpieczeństwa i higieny w pandemii, które są stosowane równolegle do wytycznych GIS.

Nowa restauracja Sphinx obsługuje także zamówienia na wynos i w dowozie, a składać je można przez własny serwis Sfinksa, smacznieiszybko.pl, oraz inne platformy online.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Restauracja Sphinx w Zalasewie w Bumerang
Restauracja Sphinx w Zalasewie w Bumerang Park rozpoczęła działalność

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *