Kto wygrał bilety na spektakl? Oto wyniki szybkiego konkursu

Już wiemy kto wygrał bilety na sobotni spektakl „Ławeczka w słońcu” w Zalasewie! To był naprawdę szybki konkurs.

Spektakl odbędzie się 26 marca 2022 roku o godzinie 18:00. Ośrodek Kultury w Swarzędzu zaprasza do Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie na premierową komedię wielkiego przeboju amerykańskiej sceny teatralnej.

Zatem kto wygrał bilety na spektakl? Oto zwycięzcy:

Serdecznie gratulujemy wygranej, a osoby, którym się tym razem nie poszczęściło w losowaniu, zapraszamy do kolejnych konkursów!

Zwycięzców prosimy o szybki kontakt z redakcją, w celu przekazania wejściówek. Najlepiej się z nami skontaktować przez Messengera lub mailowo. Se

O czym będzie to przedstawienie?

Dwóch to – co się czubią, ale lubią – regularnie przesiaduje na ławeczce w uroczym parku. I choć różni ich niemal wszystko, to łączy wieloletnia przyjaźń. Szorstkie relacje Harolda i Alfreda są źródłem przekomicznych scen i zabawnych puent. Jeden to rozmemłany księgowy, który na wszystko narzeka, drugi – podstarzały lowelas kochający życie. Obaj marzą, by jakiś promyk słońca odmienił ich los, więc kiedy pewnego dnia na ławeczkę przysiada się Adrienne, w facetów wstępuje nowy duch. Adrienne tryska energią i pomysłami, wprowadza ożywczy ferment i burzy skostniały system. Czy zostanie z nimi na dłużej? Ta serdeczna komedia z happy endem jest radosną opowieścią o życiu i sposobach jego smakowania. Obsada aktorska: Maria Gładkowska, Wojciech Wysocki, Sylwester Maciejewski. Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *