Puchar Wielkopolskiego Turnieju Minibrydża dla Swarzędza!

10 grudnia 2022 roku, w Tarnowie Podgórnym, uczniowie ze Swarzędza zdobyli Puchar II Wielkopolskiego Turnieju Minibrydża!

W sobotę 10 grudnia 2022 r., w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym, odbył się II Wielkopolski Turniej Minibrydża, jako jedna z imprez towarzyszących Grand Prix Polski Teamów w brydżu sportowym. Warto odnotować, że nasi wychowankowie odnieśli tam znaczące sukcesy.

Turniej minibrydża wygrała para Jakub Gawrysiak i Olaf Lach z I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi Fundacji Ekos w Swarzędzu. Kolejny sukces odnotowała para Małgorzata Kaproń z Aleksandrą Siedlecką ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu zajmując miejsce piąte. Najmłodszą uczestniczką turnieju była Liwia Chwirot  z klasy V Szkoły Podstawowej nr 2 w Swarzędzu i wraz z Nikolą Dutkiewicz z kl VI zajęły wysokie 7 miejsce. W turnieju brało udział 16 par, w tym tylko 5 par ze szkół podstawowych. Tym bardziej znaczące są sukcesy naszych dziewczynek.

Mamy nadzieję, że do naszej swarzędzkiej grupy młodych brydżystów dołączą nowi chętni zachęceni dobrymi wynikami poprzedników. Najlepszą okazją do tego będzie uczestnictwo w szkoleniowym obozie zimowym w Chalinie w terminie 28.01-3.02.23 , na którym przewidujemy zajęcia zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących. Wszystkich chętnych odsyłamy na stronę www.brydz.pl, gdzie można odszukać szczegóły w aktualnościach pt. Zapisy: II zimowy obóz brydżowy dla młodzieży oraz www.gramwbrydza.pl, gdzie można odnaleźć informacje o czasie i miejscu odbywania zajęć szkoleniowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Elżbieta i Ryszard Paluczkowie

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Puchar Wielkopolskiego Turnieju Minibrydża
Puchar Wielkopolskiego Turnieju Minibrydża dla Swarzędza!
Puchar Wielkopolskiego Turnieju Minibrydża
Puchar Wielkopolskiego Turnieju Minibrydża dla Swarzędza!

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *