Bilety na BIG CYC do wygrania! Koncert w Zalasewie już 15 kwietnia

Już 15 kwietnia 2023 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie odbędzie się koncert zespołu BIG CYC – mamy dwa bilety do wygrania!

Z okazji 35 rocznicy powstania zespół zaplanował akustyczną trasę koncertową. Bilety, w cenie 80 zł, można kupić na stronie kupbilecik.pl.

BIG CYC AKUSTYCZNIE to dobrze znane przeboje zagrane miękko, ciepło i radośnie. Akustyczne aranżacje nadają muzyce zespołu inną jakość. Zgrabne, znane, pomysłowe melodie w anturażu “unplugged” przenoszą muzę Big Cyca w całkiem nowy klimatyczny wymiar. Na koncercie oprócz starych hitów takich jak “Makumba” czy “Rudy się żeni” pojawią się przebojowe piosenki rzadziej wykonywane przez zespół tj. “Teczka” czy “Nasz PRL”. Wszystko okraszone zaskakującymi, wypełnionym po brzegi dobrym humorem, zapowiedziami przygotowanymi specjalnie na ten koncert przez Krzysztofa Skibę. Takie oblicze Big Cyca znanego z ostrego rockowego grania może być absolutnym zaskoczeniem, jednak dla wszystkich fanów dobrej muzyki rockowej to pozycja obowiązkowa. W programie koncertu usłyszycie na pewno: Makumbę, Dres, Świat wg Kiepskich, Rudy się żeni, Facet to świnia, Guma.

Jak wylosować bilety na koncert zespołu BIG CYC? To bardzo proste!

Mamy do rozlosowania 2 wejściówki!

Oto trzy proste kroki by wziąć udział w losowaniu:

  1. Polubić ten wpis na Facebooku
  2. Udostępnić ten sam wpis na Facebooku (prosimy o udostępnienia publiczne, by można było zweryfikować biorących udział w losowaniu)
  3. Polubić nasz profil na Facebooku (jeśli ktoś tego jeszcze nie zrobił 😉

Osoby, które wykonają te zadania do godziny 12.00 w środę 5 kwietnia, wezmą automatycznie udział w losowaniu. Wyniki podamy w czwartek, 6 kwietnia, a zwycięzców poprosimy o kontakt z redakcją w celu przekazania biletów (mailowo lub przez Messengera). Powodzenia!

Bilety na BIG CYC do wygrania
Bilety na BIG CYC do wygrania! Koncert w Zalasewie już 15 kwietnia

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *