Otwarto nowy salon sprzedaży podłóg MEDIALWOOD w Zalasewie

Producent wysokiej jakości desek podłogowych – MEDIALWOOD – postanowił otworzyć salon sprzedaży podłóg w Zalasewie. 

Od wielu lat MEDIALWOOD jest producentem wysokiej jakości desek podłogowych dębowych, które z dużym powodzeniem eksportuje na rynek włoski. Teraz, chcąc skierować ofertę dla krajowych klientów indywidualnych zdecydował o otwarciu pierwszego salonu sprzedaży podłóg. Wybór lokalizacji padł na Zalasewo.

Kolekcję unikatowych kolorów desek lakierowanych oraz olejowanych można obejrzeć na www.medialwood.pl oraz na żywo w salonie w Zalasewie (ul. Planetarna 15A/lok.8). W ofercie znajdują się również podłogi vinylowe Gerflor.

Paweł Mizgajski z MEDIALWOOD wspomina o jeszcze jednym ważnym atucie: – „Posiadamy zespół doświadczonych i profesjonalnych parkieciarzy, którzy z dużą starannością montują podłogi z użyciem klejów uznanej niemieckiej marki WAKOL.” Dodaje również: – „Mając własną lakiernię (w tym linie do olejowania) jesteśmy w stanie wykonać unikatowe barwienia desek na życzenie klienta i dopasować kolorystycznie podłogę do istniejących mebli czy elementów dekoracyjnych mieszkań.”

salon sprzedaży podłóg MEDIALWOOD
Otwarto nowy salon sprzedaży podłóg MEDIALWOOD w Zalasewie

P. Mizgajski zauważa również, że oferta nie salonu nie dotyczy tylko podłóg: – „W kolorach podłogi możemy również wykonać min. blaty kuchenne, stoły czy schody, produkty, które wykonują dla nas sprawdzone firmy współpracujące. Oprócz naturalnych kolorów dębu, coraz większym zainteresowaniem wśród Klientów cieszą się min. kolekcja desek postarzanych (vintage), deski bielone (Neve), Capuccino, naturalne Alabastro oraz ciemne kolory z kolekcji Nero oraz Ambra.”

Nasz rozmówca na koniec zaprasza do podjęcia współpracy fachowców: – „Zachęcamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz.”

Życzymy pracownikom wielu sukcesów, a klientom jeszcze więcej zadowolenia z produktów i z obsługi!

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

salon sprzedaży podłóg MEDIALWOOD
Otwarto nowy salon sprzedaży podłóg MEDIALWOOD w Zalasewie

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *