Grzegorz Turnau zaczarował publiczność

Sobotni wieczór upłynął mieszkańcom Swarzędza pod znakiem nastrojowych ballad z kręgu poezji śpiewanej, zagranych i zaśpiewanych przez krakowskiego artystę, Grzegorza Turnaua. Koncert muzyka związanego z legendarną Piwnicą pod Baranami odbył się w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie. Występ Grzegorza Turnaua cieszył się tak dużą popularnością, że na miesiąc przed wydarzeniem zabrakło biletów, a sala koncertowa wypełniła się do ostatniego miejsca.
Był to bardzo wyjątkowy i niezapomniany wieczór. Grzegorz Turnau zabrał swarzędzką publiczność w sentymentalną i bardzo osobistą podróż, podczas której, za pośrednictwem piosenki, zaprezentował swoją muzyczną drogę. Publiczność usłyszała takie przeboje jak: „Bracka”, „Cichosza”, czy „Naprawdę nie dzieje się nic”. Nie zabrakło również utworów z repertuaru niezapomnianego Kabaretu Starszych Panów tworzonego przez Jeremiego Przyborę i Jerzego Wasowskiego.
Grzegorzowi Turnauowi na scenie towarzyszył zespół złożony z najlepszych polskich muzyków: Jacka Królika, Roberta Kubiszyna i Leszka Szczerby, co sprawiło że sobotni występ był piękną muzyczną ucztą dla ucha.
Wysoki poziom artystyczny koncertu doceniła swarzędzka publiczność, nagradzając artystów głośnymi brawami i zmuszając muzyków do bisów.
[fot. Mariusz Łuczak, Paweł Nowakowski]
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *