Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza na bezpłatne porady

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu informuje o możliwości skorzystania z porad prawnych, mediacyjnych, psychologicznych i pedagogicznych.

Wszystkie porady są bezpłatne, a terminy spotkań należy ustalić telefonicznie tel. (61) 651 26 50 lub osobiście w sekretariacie Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu (ul. Poznańska 25). Więcej informacji TUTAJ

Porady prawne odbywają się w każdą środę (15.00- 18.00) w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Poznańskiej 25 w Swarzędzu oraz w co drugą sobotę (9.00 – 13.00) w budynku przy ul. Sienkiewicza 21 w Swarzędzu.

Porady mediacyjne odbywają się w co drugi czwartek (14.00 – 19.00) w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Poznańskiej 25 w Swarzędzu.

Porady psychologiczne odbywają się w poniedziałki (9.00-19.00) w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Poznańskiej 25 w Swarzędzu.

Porady pedagogiczne odbywają się w co drugi czwartek w godzinach (15.00 – 19.00) w budynku Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Poznańskiej 25 w Swarzędzu.

Porady odbywają się w ramach kontynuacji projektu: „Poprawa dostępu do usług wspierających rodzinę i rodzinną pieczę zastępczą na terenie MOF Poznania – EDYCJA II”, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu
Ośrodek Pomocy Społecznej w Swarzędzu zaprasza na bezpłatne porady

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *