Letnie Road Show Suzuki … czyli wakacje gratis

Lato, to nie tylko okres wypoczynku, ale też szansa na wyjątkowo korzystny zakup samochodu marki Suzuki, a szczególnie modeli SX4    S-Cross, Vitara oraz Baleno .  Już przekonali się o tym goście, którzy piątkowe 5 lipca 2019 roku  popołudnie i wieczór spędzili  w salonie Suzuki Szpot przy ulicy Wrzesińskiej 191 w Swarzędzu, gdzie odbył się wakacyjny Road Show.  Chyba jeszcze nigdy możliwość zakupu modeli Sx 4 oraz Vitara nie była objęta sięgającym aż 5000 złotych rabatem. Przekładając tę kwotę na koszty wakacyjnego wypoczynku, można stwierdzić, iż możemy mieć i nowe Suzuki i rodzinny wyjazd… gratis .

Piątkowe Road Show odbyło się także z udziałem grupy tanecznej, akrobaty piłkarskiego, a poprowadził wieczór Jarosław Maznas,  dziennikarz TVN Turbo. Nie zabrakło tradycyjnego  konkursu z nagrodami oraz kulinarnych atrakcji .

Jak podkreślał prowadzący spotkanie J. Maznas tak ciekawa oferta będzie ważna do chwili sprzedaży ostatniego objętego promocją egzemplarza, czyli o wszystkim decydować będzie moment zakupu . Zatem, kto pierwszy, ten …

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *