Koncert Voo Voo: kto wylosował bilety w naszym konkursie?

Zobaczmy komu się poszczęściło i kto wygrał bilety na koncert Voo Voo w naszym konkursie. Przypomnijmy, że koncert odbędzie się w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie, w sobotę 23 kwietnia o godzinie 19.00.

Dla osób, którym się nie udało wylosować biletów, a bardzo by chciały wziąć udział w koncercie mamy dobrą wiadomość. Jeszcze można kupić bilety na koncert: kliknij TUTAJ by przejść do rezerwacji biletów. Cena biletu to 80 zł.

Natomiast dwóch szczęśliwców, którzy udadzą się na koncert zespołu Voo Voo, którzy wylosowali wejściówki w naszej zabawie prezentuje się następująco:

Gratulujemy szczęścia! Jeśli się Wam nie poszczęściło w losowaniu tym razem, to zapraszamy do kolejnych konkursów!

Zwycięzców prosimy o kontakt z redakcją, w celu przekazania wejściówek. Najłatwiej się z nami skontaktować przez Messengera lub mailowo.

Kilka słów o zespole Voo Voo i o nadchodzącym koncercie

Grupa prowadzona przez Wojciecha Waglewskiego, aktywna od połowy lat 80. Jedna z najbardziej oryginalnych, twórczych i zarazem popularnych polskich formacji bazujących na muzyce rockowej.

Zespół VOO VOO  wymyka się łatwym definicjom. Twórczość grupy i jej lidera Wojciecha Waglewskiego wciąż ewoluuje, zmienia swój charakter, nieustannie zaskakując fanów. Na swoim koncie mają niezliczoną ilość koncertów, ponad 40 albumów oraz współpracę z artystami światowego formatu jak Don Cherry, Nick Cave, Twinkle Brothers, Esperanza Spalding czy Alim Qasimov – uznany przez New York Times za jednego z najważniejszych współcześnie żyjących śpiewaków na świecie, laureat niezwykle prestiżowej nagrody muzycznej International Music Council UNESCO. To wyróżnienie otrzymali m.in. Yehudi Menuhin, Dymitr Szostakowicz czy Leonard Bernstein. Na krajowej scenie Voo Voo nagrywało i występowało m.in. z Tomaszem Stańką, Urszulą Dudziak, Leszkiem Możdżerem, Anną Marią Jopek, Katarzyną Nosowską, zespołem Mazowsze, wybitną mezzosopranistką Małgorzatą Walewską.

Trudno o zespół z równie imponującym dorobkiem i równie szerokimi horyzontami muzycznymi.

Koncert upłynie pod znakiem obchodów 35-lecia zespołu i będziemy mieli okazję posłuchać przekrojowego programu Voo Voo.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Koncert Voo Voo

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *