Wygraj bilety na koncert Voo Voo! Zapraszamy do udziału w konkursie

Taka okazja się dwa razy nie zdarza: wygraj bilety na koncert Voo Voo w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie (ul. Jana Heweliusza 26). Mamy dwa bilety do rozlosowania!

Grupa prowadzona przez Wojciecha Waglewskiego, aktywna od połowy lat 80. Jedna z najbardziej oryginalnych, twórczych i zarazem popularnych polskich formacji bazujących na muzyce rockowej.

Zespoł VOO VOO  wymyka się łatwym definicjom. Twórczość grupy i jej lidera Wojciecha Waglewskiego wciąż ewoluuje, zmienia swój charakter, nieustannie zaskakując fanów. Na swoim koncie mają niezliczoną ilość koncertów, ponad 40 albumów oraz współpracę z artystami światowego formatu jak Don Cherry, Nick Cave, Twinkle Brothers, Esperanza Spalding czy Alim Qasimov – uznany przez New York Times za jednego z najważniejszych współcześnie żyjących śpiewaków na świecie, laureat niezwykle prestiżowej nagrody muzycznej International Music Council UNESCO. To wyróżnienie otrzymali m.in. Yehudi Menuhin, Dymitr Szostakowicz czy Leonard Bernstein. Na krajowej scenie Voo Voo nagrywało i występowało m.in. z Tomaszem Stańką, Urszulą Dudziak, Leszkiem Możdżerem, Anną Marią Jopek, Katarzyną Nosowską, zespołem Mazowsze, wybitną mezzosopranistką Małgorzatą Walewską.

Trudno o zespół z równie imponującym dorobkiem i równie szerokimi horyzontami muzycznymi.

Koncert upłynie pod znakiem obchodów 35-lecia zespołu i będziemy mieli okazję posłuchać przekrojowego programu Voo Voo.

Cały czas można kupić bilety na koncert: kliknij TUTAJ by przejść do rezerwacji biletów. Cena biletu: 80 zł.

Jak wylosować bilety, by zobaczyć koncert Voo Voo na żywo? To banalnie proste!

Wygraj bilety na koncert Voo Voo: do rozlosowania mamy 2 wejściówki.

3 proste kroki by wziąć udział w losowaniu:

  1. Polubić ten wpis na Facebooku
  2. Udostępnić ten wpis na Facebooku (prosimy o udostępnienia publiczne, by można było zweryfikować biorących udział w losowaniu)
  3. Polubić nasz profil na Facebooku (jeśli ktoś tego jeszcze nie zrobił 😉

Osoby, które wykonają te zadania do godziny 12.00 w poniedziałek 11 kwietnia, wezmą automatycznie udział w losowaniu. Wyniki podamy w poniedziałkowy wieczór, a zwycięzców poprosimy o kontakt z redakcją w celu przekazania biletów. Powodzenia!

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

wygraj bilety na koncert Voo

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *