Lokalny miesięcznik Informator Swarzędzki: ukazał się numer kwietniowy

Bezpłatny lokalny miesięcznik informacyjno-ogłoszeniowego Informator Swarzędzki już z nowym wydaniem. Do punktów handlowych i usługowych trafił kwietniowy numer IS. Całe wydanie można przeczytać również w internecie. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym wydaniem IS!

O czym przeczytamy w numerze kwietniowym?

   • ciąg dalszy pomocy dla Ukrainy
   • Święto Patrona Gminy Swarzędz – św. Józefa za nami
   • Dni Swarzędza 2022 – kto zagra?
   • w swarzędzkiej Bibliotece Pedagogicznej odbyły się zajęcia dla dzieci
   • jak zawsze są ogłoszenia najlepszych lokalnych przedsiębiorców i firm
   • i oczywiście darmowe ogłoszenia drobne

Zapraszamy do czytania i życzymy miłej lektury!

Bezpłatny lokalny miesięcznik Informator Swarzędzki, w tym numer kwietniowy, można przeczytać w internecie – jesteśmy od 22 lat dostępni nieodpłatnie! Zapraszamy również do naszego archiwum – oprócz aktualnego wydania znajdziecie tam Państwo wydania Informatora z ostatnich lat.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

 

Informacja o ogłoszeniach drobnych

Przypominamy, że ogłoszenia drobne, można zamieścić na naszym portalu (kliknij tutaj). Ogłoszenia pojawiają się w drukowanym Informatorze Swarzędzki, a także na naszym portalu swarzedz24.pl. Ogłoszenia w internecie są aktualizowane w pewnych odstępach czasu. Oznacza to, że wpisane ogłoszenie w internecie, na naszej stronie nie pojawi się od razu. Ogłoszenia drobne, publikowane przez nas są w zupełności darmowe. Osoby pragnące w ten sposób zareklamować swoje usługi, wykonywane w sposób sprofesjonalizowany, zachęcamy do zamieszczania reklam. Nie wszystkie ogłoszenia, o charakterze komercyjnym, będą publikowane, bezkosztowo. Zachęcamy do korzystania z usługi – darmowa tablica ogłoszeń Swarzędz – na swarzedz24.pl.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *