Wyniki losowania biletów. Spektakl przeniesiony na 26 listopada!

Prezentujemy Państwu wyniki losowania biletów na spektakl „Kolacja na cztery ręce”. Dwie wylosowane osoby będą mogły się wybrać na przedstawienie, jednak nie w najbliższą niedzielę, a 26 listopada – spektakl z powodu choroby aktora został przeniesiony. 

Spektakl „Kolacja na cztery ręce odbędzie się 26 listopada 2023 roku, o godzinie 17:00, w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie. Wylosowaliśmy dwie osoby, które wzięły udział w naszej zabawie. Każda z nich otrzyma po bilecie.

Wyniki losowania biletów na spektakl – oto zwycięzcy!

Wyniki losowania biletów

Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o kontakt z redakcją, w celu przekazania wejściówek. Najlepiej się z nami skontaktować przez Messengera lub mailowo.

Jeśli się komuś nie udało wylosować biletu, a bardzo chce wziąć udział w przedstawieniu, to ma jeszcze szanse. Zostały ostatnie sztuki biletów w cenie 85 zł. Można je kupić w tym miejscu.

Kolacja na cztery ręce przedstawia fikcyjne spotkanie dwóch wielkich kompozytorów – Jana Sebastiana Bacha i Jerzego Fryderyka Haendla. Spotkanie dwóch geniuszy żyjących w tym samym czasie. Bach – biedny kantor kościelny, którego muzykę odkrył dla świata, i 90 lat po śmierci mistrza, pewien kompozytor kupując u rzeźnika mięso zapakowane w Bachowską partyturę. Haendel – za życia uznany za geniusza światowiec piszący opery na zamówienie – człowiek żyjący ponad stan. Kolacja na cztery ręce to historia muzyczno-kulinarnej konfrontacji dwóch najwybitniejszych muzyków baroku w formie słodko-gorzkiej komedii.

Sztukę Paula Barza, w przekładzie Jacka Burasa, reżyseruje Piotr Dąbrowski. Na scenie wystąpią: Mirosław Zbrojewicz, Piotr Dąbrowski, Sławomir Popławski.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *