Intermarché w ETC Swarzędz otwarte w każdą niedzielę

Od marca Intermarché w ETC Swarzędz będzie otwarte w każdą niedzielę. Sklep uruchomił też nową usługę „Paczka w ruchu”, dzięki której będzie można nadać lub odebrać przesyłkę 7 dni w tygodniu.

 Supermarket Intermarché to jeden z najpopularniejszych sklepów spożywczych w Swarzędzu. Klientów ucieszy więc informacja, że od marca będą mogli robić w nim zakupy przez cały tydzień. Dotyczy to zarówno zakupów stacjonarnych, jak i zamówień przez Internet. Supermarket w ETC Swarzędz pozostaje otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00–21:00 oraz we wszystkie niedziele, w godzinach 9:00-20:00. Wejście do sklepu w każdą niedzielę, będzie możliwe jedynie frontowym wejściem głównym (pozostałe, boczne wejścia ostatniego dnia tygodnia będą zamknięte). Zamówienia online z kolei można odbierać przy specjalnie wyznaczonych miejscach parkingowych, również niedaleko wejścia głównego do ETC. Jak korzystać z zakupów internetowych? Wystarczy wejść na stronę https://drive.intermarche.pl/74-swarzedz i założyć na niej konto. Logowanie daje szansę na sprawdzenie wszystkich aktualnych promocji, wybór interesujących produktów oraz ich opłacenie, jak również umówienie się na odbiór zamówienia we wskazany dzień.

Dodatkowy dzień na zakupy to nie jedyne udogodnienie czekające na klientów ETC Swarzędz. Intermarché uruchomiło usługę logistyczną „Paczka w ruchu”, która umożliwia nadawanie i odbieranie przesyłek 7 dni w tygodniu.

ETC Swarzędz przypomina, że w przypadku zakupów stacjonarnych obowiązuje reżim sanitarny. Klienci zobowiązani są do noszenia maseczek, dezynfekowania rąk oraz zachowania dystansu społecznego.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ

Intermarché w ETC Swarzędz otwarte
Intermarché w ETC Swarzędz otwarte w każdą niedzielę

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

One thought on “Intermarché w ETC Swarzędz otwarte w każdą niedzielę

  • 9 marca 2021 at 11:27
    Permalink

    Super :))) A wiedzieliście, drodzy Rodzice, że teraz w Biedronce przy Działyńskiego jest promka na produkty Pampers? Jeden plus drugi 60% taniej, więc można obkupić maluchów! Ja kupiłam pieluszki i chusteczki i mega ekonomicznie na tym wyszłam:)

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *