ETC Swarzędz partnerem Dni Swarzędza

Strefa relaksu, pyszne jedzenie, promocje, gry i animacje dla dzieci to tylko niektóre z atrakcji czekających mieszkańców gminy Swarzędz podczas kolejnej edycji Dni Swarzędza. Do wspólnej zabawy zaprasza ETC Swarzędz – jeden z partnerów tej wyjątkowej imprezy. Wydarzenie startuje w piątek 22 czerwca i potrwa do niedzieli 24 czerwca.
Wielkie święto Swarzędza rozpoczyna się już w ten piątek. Z tej okazji ETC Swarzędz dla swoich klientów przygotowało wiele atrakcji i niespodzianek. W weekend, 23 i 24 czerwca na uczestników Dni Swarzędza odbywających się przy ul. Strzeleckiej, czeka specjalna Strefa Relaksu ETC, w której do dyspozycji gości będą wygodne leżaki. W strefie dostępna będzie bezpłatna lemoniada, a pyszne jedzenie – sushi oraz ashimi, serwować będzie w plenerowych okolicznościach restauracja Sushi&More. Najmłodszych do wspólnych gier i zabaw zaproszą animatorzy.
„Eksplozja Rabatów” to kolejna niespodzianka przygotowana przez centrum. W trakcie Dni Swarzędza na terenie wydarzenia oraz w ETC odbędzie się akcja rabatowa. Każdy, kto otrzyma specjalną ulotkę z kuponami promocyjnymi, będzie mógł skorzystać z wielu rabatów oferowanych przez najemców galerii. Wystarczy okazać kupon w punkcie biorącym udział w akcji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *