Spektakl Nago w kisielu Teatru Jedyny Taki w Ośrodku Kultury – 17.11.2023

17 listopada 2023, o godzinie 19:00, Sali Kameralnej Ośrodka Kultury odbędzie się spektakl „Nago w kisielu” w wykonaniu Teatru Jedyny Taki.

Teatr Jedyny Taki powstał w maju w 2021 roku pod wpływem natchnienia, kiedy to po ponad rocznym zamknięciu instytucji kultury z powodu pandemii społeczeństwo jak nigdy spragnione było obcowania ze sztuką, obecności drugiego człowieka i przebywania w atmosferze lekkości, uśmiechu, pozytywnych wibracji i dozy dobrego humoru.

Bohaterkami komedii „Nago w kisielu” są niespełnione aktorki z prowincjonalnego teatru, wiodące jednostajne życie, przebywając więcej w garderobie, niż na scenie. Aż tu nagle pojawia się On, a wraz z nim szansa na wielką zmianę. Być może jedyną. Jeśli są Państwo ciekawi, do czego będą zdolne posunąć się dwie zdeterminowane artystki, dlaczego i na kogo warto mieć haka w sytuacji, kiedy pojawi się enigmatyczny On, to zapraszamy na pełen pikanterii, przewrotnego dowcipu oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji spektakl pióra Marka Zgaińskiego o kulisach środowiska aktorskiego.

O zabawny, wręcz chwilami absurdalny klimat wieczoru zadbają Anna Biniak i Izabella Tarasiuk-Andrzejewska. Scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński.

Bilety można zakupić przez stronę internetową kupbilecik.pl lub w Ośrodku Kultury. Cena biletów wynosi 25 złotych.

Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy wcześniejszy zakup biletów, aby mieć pewność swojego udziału w tym wyjątkowym występie.

Spektakl „Nago w kisielu” w wykonaniu Teatru Jedyny Taki; 17 listopada 2023 roku, godzina: 19:00, Sala Kameralna Ośrodka Kultury, Swarzędz, ul. Poznańska 14.

Zapraszamy!

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Spektakl Nago w kisielu

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *