Kto widział papugi pana Bogdana? Pomóżmy wrócić im do domu

To przykra historia, ale może będzie miała dobre zakończenie – kto widział ukochane papugi pana Bogdana? Postarajmy się pomóc!

Ze sprawą zwróciła się do nas pani Alicja, która stara się, by ukochane stworzenia wróciły do swojego właściciela. Wszystko zaczęło się od tego, że pan Bogdan, przekonany o tym, że choroba, z którą walczy wygrała i że są to jego ostatnie dni, bardzo się przejmował przyszłością swoich papug. Jakieś dwa tygodnie temu, z troski o to, by ptaki przeżyły, 78-letni pan Bogdan pozostawił je w klatce, przy sklepie zoologicznym w Centrum Handlowym Agrobex przy ul. Granicznej.

Jak się okazało, pan Bogdan dzięki operacji wraca do zdrowia. I teraz bardzo chciałby, by jego papużki wróciły do domu. Niestety, okazuje się, że nie trafiły do sklepu – nikt z pracowników ich nie widział. Musiał się nimi zaopiekować ktoś inny. Kto przygarnął lub widział papugi pana Bogdana, jest proszony o zwrot albo o przekazanie informacji pani Alicji, która bardzo się stara, by ptaki wróciły do swojego opiekuna. Pan Bogdan bardzo za nimi tęskni..

Numer telefonu do pani Alicji: 728550005

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Kto widział papugi pana Bogdana

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *