eSkarbonka WOŚP, czyli wirtualna puszka – można się dorzucić z domu

Już działa eSkarbonka WOŚP! Ośrodek Kultury w Swarzędzu uruchomił eSkarbonkę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jest to „wirtualna puszka”, dzięki której kwestujący mogą zbierać datki na rzecz WOŚP w Internecie, a darczyńcy mogą się do takiej zbiórki przyłączyć.

Korzystanie z eSkarbonki jest szybkie, proste i bezpieczne. Na stronie eSkarbonki należy wybrać kwotę darowizny i formę płatności (karta Mastercard lub PayU), wpisać swoje imię i adres email, zaakceptować regulamin i na koniec kliknąć „Wpłać”. Następnie użytkownik jest przekierowywany na odpowiednią stronę PayU (operatora płatności w eSkarbonkach), na której należy postępować zgodnie z instrukcjami. Oprócz kart płatniczych, dostępne formy płatności to również przelew bankowy czy BLIK. Po realizacji wpłaty darczyńca zostanie przekierowany z powrotem do eSkarbonki, gdzie wyświetli się osobiste podziękowanie od Jurka Owsiaka. Na stronie eSkarbonki pojawi się też informacja o wpłacie, wraz z jej kwotą i imieniem darczyńcy.

Wszyscy, którzy chcieliby wrzucić pieniądze do eSkarbonki, mogą to zrobić TUTAJ

Przypominamy, że 29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 roku, a pieniądze zbierane są dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

eSkarbonka WOŚP
eSkarbonka WOŚP już działa!

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *