Zimna woda i kaloryfery: duża awaria obejmie niemal cały Swarzędz

Dostawca ciepła, Veolia Energia Poznań, informuje, że w dniach 22-23 stycznia w Swarzędzu będzie zimna woda i kaloryfery, konieczna jest bowiem naprawa awarii. 

Przerwa w dostawie ciepła nastąpi od godziny 18:00 22 stycznia i potrwa do godziny 8:00 dnia następnego (soboty 23 stycznia). Zimna woda i kaloryfery są wynikiem awarii, którą służby techniczne będą usuwać. Brak ciepła jest wynikiem koniecznych napraw w związku z rozszczelnieniem magistrali ciepłowniczej (800 mm) przy ulicy Krośniewickiej w Poznaniu. Czas usuwania awarii związany jest m.in. z koniecznością opróżnienia, a następnie napełnienia rurociągu – jego pojemność to ponad 150 ton wody).

Brak ciepła odczują mieszkańcy niemal całego Swarzędza. Są to wybrane bloki i budynki na osiedlach: Cegielskiego, Dąbrowszczaków, Działyńskiego, Mielżyńskiego, Czwartaków, Kościuszkowców, Zygmunta III Wazy, Raczyńskiego. Jest też szereg ulic, m.in.: Cieszkowskiego, Gryniów, Kwaśniewskiego. Również mieszkańcy Zalasewa ucierpią z powodu braku ciepła – budynki zlokalizowane na os. Zamoyskiego, na ul. Mokrej i Serdecznej.

Pełna lista z numerami budynków jest dostępna na stronie Veolii (link tutaj).

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Zimna woda i kaloryfery

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *