Edukacja zdalna? Swarzędzka Biblioteka Pedagogiczna przychodzi z odsieczą

Edukacja zdalna i konieczność prowadzenia zajęć przez internet rodzi dużo problemów dla dzieci, rodziców i nauczycieli, ale jest Biblioteka Pedagogiczna. Swarzędzka filia przychodzi z pomocą zbierając i udostępniając przydatne materiały.

Biblioteka udostępnia informacje na temat platform edukacyjnych, serwisów, portalów wiedzy przydatnych w kształceniu na odległość. Udostępnia również gotowe materiały edukacyjne przydatne do nauki poza szkołą oraz materiały do pracy i zabawy dla rodziców przedszkolaków.

Ponadto czytelnicy Biblioteki Pedagogicznej w Swarzędzu, w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych, mogą skorzystać z usługi skan materiałów dla celów edukacyjnych.

Każdy czytelnik Biblioteki Pedagogicznej może również otrzymać dostęp do ponad 2 tys. e-booków, dzięki czemu, bez wychodzenia z domu, szeroką ofertę publikacji może mieć w zasięgu ręki.

Zachęcamy do obserwowania strony Biblioteki Pedagogicznej w Swarzędzu oraz jej profili w mediach społecznościowych, gdzie umieszczane są materiały i źródła informacji, które można wykorzystać do nauki zdalnej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Biblioteki Pedagogicznej w Swarzędzu.

O problemach z wielu wątpliwościach związanych z edukacją zdalną pisaliśmy na naszym portalu – zobacz tutaj.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

One thought on “Edukacja zdalna? Swarzędzka Biblioteka Pedagogiczna przychodzi z odsieczą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *