Cyrk Zalewski w Swarzędzu – mamy 3 podwójne wejściówki – kto wylosuje?

W Swarzędzu zagości Cyrk Zalewski ze swoim jubileuszowym show! W tym roku Cyrk Zalewski świętuje swój perłowy jubileusz! Mamy dla Państwa 3 podwójne wejściówki, które będziecie mogli wylosować. 

Z okazji 30-lecia istnienia cyrku najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce przygotowała wyjątkowe widowisko dla całej rodziny. Mieszkańcy Swarzędza będą mieli szansę obejrzeć je 7 kwietnia na jedynym zaplanowanym spektaklu.

Cyrk Zalewski w Swarzędzu

Cyrk Zalewski ma już 30 lat! Z okazji tego pięknego jubileuszu rodzina Zalewskich, której cyrkowe tradycje sięgają aż ośmiu pokoleń, przygotowała naprawdę wyjątkowe show, które w doskonałej zabawie połączy trzy pokolenia widzów.  Na trasie cyrku nie mogło zabraknąć Swarzędza.

Namiot cyrkowy Cyrku Zalewski stanie w Swarzędzu przy ul. Tabaki, (obok Castoramy). Cyrk Zalewski zachwyci swoich widzów podczas jedynego w Swarzędzu spektaklu o godzinie 17.00.

Nie zabraknie uwielbianych przez widzów słynnych motorów w kuli śmierci – tym razem w ekstremalnie niebezpiecznej wersji z aż czterema jeźdźcami! W jubileuszowym programie także – ekstremalne ewolucje na WAHADLE ŚMIERCI, podniebny pokaz akrobatyczny na rowerze, wspaniała gimnastyka napowietrzna, pokaz na trampolinie na wesoło, wielka iluzja i zupełnie niesamowity pokaz Laser Mana.

Na arenie nie może zabraknąć klowna – widzów będzie bawić tym razem wyjątkowy hiszpański duet komiczny – RIVELINO.

Na cyrkowej arenie pojawią się artyści m. in z Polski, Brazylii, Ukrainy i Hiszpanii.

Jubileusz 30-lecia istnienia to dla nas wielka radość. Ale nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie widzowie, którzy doceniają i kochają tradycyjną sztukę cyrkową, zarażając miłością do nie kolejne pokolenia. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy na najnowszy program w 2022 r. – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski.

SPEKTAKL: Czwartek, 7 kwietnia 2022 r., godz. 17.00.

Jak wylosować bilety, by obejrzeć Cyrk Zalewski w Swarzędzu? Jak zawsze u nas, to dziecinnie proste!

Do rozlosowania mamy 3 podwójne wejściówki na show cyrkowe. Podwójna wejściówka uprawnia do wejścia na spektakl osobę dorosłą wraz z dzieckiem do 12tego roku życia.

3 proste kroki by wziąć udział w losowaniu:

  1. Polubić ten wpis na Facebooku
  2. Udostępnić ten wpis na Facebooku (prosimy o udostępnienia publiczne, by można było zweryfikować biorących udział w losowaniu)
  3. Polubić nasz profil na Facebooku (jeśli ktoś tego jeszcze nie zrobił 😉

Osoby, które wykonają te zadania do godziny 12.00 w poniedziałek 4 kwietnia, wezmą automatycznie udział w losowaniu. Wyniki podamy w poniedziałkowy wieczór, a zwycięzców poprosimy o kontakt z redakcją w celu przekazania biletów.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Cyrk Zalewski w Swarzędzu

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

One thought on “Cyrk Zalewski w Swarzędzu – mamy 3 podwójne wejściówki – kto wylosuje?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *