Sonia Bohosiewicz w Swarzędzu: spektakle „Domówka” w październiku

Ośrodek Kultury w Swarzędzu zaprasza w sobotę, 7 października 2023 na spektakl „Domówka”, którego scenarzystką, reżyserką i aktorką jest Sonia Bohosiewicz.

7 października 2023 r., w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie, odbędą się dwa spektakle „Domówki”. Pierwszy o godz. 17:00, natomiast drugi o 19:30.

„Domówka” to komediowy spektakl. Sonia Bohosiewicz zaprasza na spotkanie pełne zabawnych anegdot, wzruszeń i opowieści o pierwszych lekcjach życia. “Domówka” to lekka, a zarazem osobista podróż aktorki do czasów PRL-u oraz największych przebojów w historii polskiej piosenki. Spektakl Soni Bohosiewicz to komedia koncertowa – połączenie spektaklu, stand-upu, śpiewu i improwizacji. Aktorka podczas występu dzieli się z publicznością wyjątkowymi historiami o miłości, kobietach i mężczyznach. W trakcie “Domówki” Bohosiewicz piecze ciasto w prodiżu, a publiczność śpiewa razem z nią największe polskie przeboje. Podczas występu usłyszymy takie hity jak “W moim magicznym domku”, “Małgośka”, “Jesteś lekiem na całe zło” czy “Józek, nie daruję ci tej nocy”.

Scenariusz i reżyseria: Sonia Bohosiewicz, występuje: Sonia Bohosiewicz.

Bilety w cenie 80 zł, są do nabycia pod poniższymi linkami:

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Sonia Bohosiewicz w Swarzędzu
Sonia Bohosiewicz w Swarzędzu: spektakle „Domówka” w październiku

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *