Kto idzie do Cyrku Zalewski? Oto zwycięzcy – rozlosowaliśmy wejściówki!

Już wiemy kto idzie do Cyrku Zalewski w czwartek! Dziękujemy za liczny udział w zabawie, ale zwycięzców mogło być tylko troje. 

Jak już pisaliśmy w Swarzędzu zagości Cyrk Zalewski ze swoim jubileuszowym show. Spektakl odbędzie się w czwartek, 7 kwietnia przy ul. Tabaki, (obok Castoramy) o godzinie 17.00. Na tę okazję mieliśmy dla Państwa ro rozlosowania 3 podwójne wejściówki (dla osoby dorosłej wraz z dzieckiem do lat 12). No to kto idzie do Cyrku Zalewski w czwartek? Chętnych było bardzo wielu. A oto zwycięzcy:

Serdecznie gratulujemy wygranej, a osoby, którym się tym razem nie poszczęściło w losowaniu, zapraszamy do kolejnych konkursów!

Zwycięzców prosimy o kontakt z redakcją, w celu przekazania wejściówek. Najłatwiej się z nami skontaktować przez Messengera lub mailowo.

A co nas czeka podczas spektaklu?

Nie zabraknie uwielbianych przez widzów słynnych motorów w kuli śmierci – tym razem w ekstremalnie niebezpiecznej wersji z aż czterema jeźdźcami! W jubileuszowym programie także – ekstremalne ewolucje na WAHADLE ŚMIERCI, podniebny pokaz akrobatyczny na rowerze, wspaniała gimnastyka napowietrzna, pokaz na trampolinie na wesoło, wielka iluzja i zupełnie niesamowity pokaz Laser Mana.

Na arenie nie może zabraknąć klowna – widzów będzie bawić tym razem wyjątkowy hiszpański duet komiczny – RIVELINO.

Na cyrkowej arenie pojawią się artyści m. in z Polski, Brazylii, Ukrainy i Hiszpanii.

– Jubileusz 30-lecia istnienia to dla nas wielka radość. Ale nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie widzowie, którzy doceniają i kochają tradycyjną sztukę cyrkową, zarażając miłością do nie kolejne pokolenia. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy na najnowszy program w 2022 r. – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Kto idzie do Cyrku Zalewski
Kto idzie do Cyrku Zalewski? Oto zwycięzcy – rozlosowaliśmy wejściówki!

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *