Ćwicz i pomóż chorej Hani, a do tego pobij rekord Polski

Ratunkiem dla Hani jest bardzo kosztowna terapia genowa – jej koszt to około dziewięć milionów złotych – ćwicz i pomóż chorej Hani, a do tego pobij rekord Polski!

Hania to 15 miesięczna dziewczynka chora na SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Ratunkiem dla Hani jest bardzo kosztowna terapia genowa. Jej koszt to około dziewięć milionów złotych. Pieniądze na leczenie Hani można wpłacać m.in. na www.siepomaga.pl/haneczka. Na Facebooku powstała też grupa Licytacje dla Hani Łączkowskiej, na której prowadzone są licytacje, z których dochód zostanie przekazany na leczenie Hani.

Do pomocy Hani dołączył również Daniel Józek Qczaj znany trener-motywator, który potrafi zmobilizować tłumy. Pierwszy raz pomógł Hani w maju, kiedy to zorganizował trening online. Zasady były proste: każda obecna na nim osoba to 1 zł od Qczaja. W ten sposób Qczaj wpłacił wtedy na zbiórkę dziewczynki aż 10 000 zł. Dziś po raz kolejny pomaga Hani…

Ćwicz i pomóż chorej Hani, a do tego pobij rekord Polski

Już w poniedziałek 10 sierpnia 2020 r., odbędzie się próba pobicia rekordu Polski na największą lekcję fitness on-line w celach charytatywnych.

Wolontariusze przy współpracy z Biurem Rekordów organizują największą w historii lekcję fitness online. Lekcję poprowadzi Daniel Józef Kuczaj (Qczaj), trener-motywator i człowiek, który przyciąga tłumy!

Cały dochód z wydarzenia trafia na pomoc 15 miesięcznej Haneczce Łączkowskiej chorej na rdzeniowy zanik mięśni. Rodzice Hani zbierają ponad 9 milionów złotych na innowacyjną terapię genową. Hania jest najdłużej zbierającym na terapię genową Polskim dzieckiem z SMA. Po 6 miesiącach jest zaledwie 50% kwoty. Sytuacja Hani się pogarsza, dziecko jest coraz starsze i coraz słabsze, bez terapii genowej szanse Hani na rozwój i życie gwałtownie maleją.

Aby stać się rekordzistą Polski i wesprzeć akcję, wystarczy:

  • dokonać wpłaty na rzecz Hani Łączkowskiej, w kwocie 50/100 zł (100 zł -bilety premium – z pamiątką z rekordu) na konto: www.siepomaga.pl/rekordpolski
  • przesłać potwierdzenie wpłaty na adres: bijemyrekordpl@gmail.com
  • dołączyć do wydarzenia pod linkiem przesłanym przez organizatorów, gdzie będzie bity rekord Polski i wziąć w nim udział! Link do wydarzenia: https://tiny.pl/7ft17

To niepowtarzalna okazja, aby stać się rekordzistą Polski.

Aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Ćwicz i pomóż chorej Hani

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *