Co Jarosław Kaczyński chciał powiedzieć w Zalasewie? Można posłuchać

Do spotkania w Zalasewie, którego gościem miał być Jarosław Kaczyński nie doszło, ale możemy się dowiedzieć co chciał podczas niego powiedzieć. Możemy bowiem obejrzeć zdalnie jego wizytę w Kórniku.

Jak już wiemy, w Zalasewie nie udało się zorganizować spotkania z prezesem Prawa i Sprawiedliwości. Sympatycy szefa partii rządzącej mogą natomiast wziąć udział w spotkaniu w Kórniku. Organizatorzy przenieśli spotkanie do Hotelu Daglezja (można przeczytać o tym tutaj). Chętnych, by posłuchać J. Kaczyńskiego było bardzo dużo, a jak informują od wczoraj media, dostępnych wejściówek już nie ma.

Na szczęście, wszystkim zainteresowanym, co Jarosław Kaczyński chciał powiedzieć w Zalasewie, a ostatecznie powie w Kórniku, w sukurs przychodzi internet. Transmisję spotkania będzie można obejrzeć na Facebooku Prawa i Sprawiedliwości. Niestety nie będzie możliwości zadać pytań szefowi PiS. Trudne pytania zapewne będą zadawać ci, którym udało się zdobyć wejściówki na spotkanie. Wszystkim innym pozostaje posłuchać.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Co Jarosław Kaczyński chciał powiedzieć w Zalasewie
Co Jarosław Kaczyński chciał powiedzieć? Można posłuchać

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *