15 lat „Wodnego Raju”

21 października na Pływalni „Wodny Raj” odbyła się uroczystość z okazji 15-lecia funkcjonowania pływalni. Przybyłych gości z burmistrzem M. Szkudlarkiem i przewodniczącą Rady Miejskiej B. Czachurą powitała dyrektor Mariola Jóźwiak. Goście  gratulowali  osiągnięć w dotychczasowej działalności oraz złożyli najserdeczniejsze życzenia na kolejne lata. Padło wiele ciepłych słów na temat bieżącego funkcjonowania i dużo życzeń związanych z dalszym rozwojem SCSiR.

W swoim wystąpieniu dyrektor Mariola Jóźwiak  podkreśliła, że najważniejszą rolę w codziennej działalności całego obiektu odgrywają pracownicy, to oni tworzą atmosferę i klimat tego miejsca. Zwieńczeniem tych słów była prezentacja filmu z udziałem osób pracujących na pływalni.

Spotkanie  uświetnił występ latynoskiego zespołu muzycznego KANDELA, w którego skład wchodzą: Kubańczyk, Meksykanin i Chilijczyk. W rytmie niezwykle tanecznej muzyki goście mogli zjeść kawałek urodzinowego tortu, spróbować smacznych przekąsek przygotowanych przez kawiarenkę FOODFACE działającą na terenie pływalni lub skorzystać z nowo otwartych torów bowlingowych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *