Zwłoki kobiety w Jeziorze Swarzędzkim: 70-latka najpewniej utonęła

W poniedziałek 31 sierpnia dokonano bardzo przykrego odkrycia – znaleziono zwłoki 70-letniej kobiety w Jeziorze Swarzędzkim, wszystko wskazuje na to, że utonęła, ale tożsamość pozostaje nieznana. 

Jak podała Telewizja STK, zwłoki kobiety w Jeziorze Swarzędzkim zostały odkryte przy polanie między pływalnią a przystanią wodną. Na miejscu pojawiły się służby – policja, straż pożarna, a także prokurator. Choć najprawdopodobniej przyczyną śmierci jest utonięcie, to jednak policja nie wyklucza udziału osób trzecich. Wiek kobiety określono na około 70 lat. Niestety przy zwłokach nie było żadnych dokumentów i teraz policjanci usiłują określić jej tożsamość i proszą osoby, które mogłyby ją rozpoznać o pomoc. Kobieta, wzrost około 165 cm, z krótkimi siwymi włosami, była ubrana w szarą bluzkę w granatowe paski, długie czarne spodnie, czarne wciskane buty. Przy ciele znaleziono parasol koloru czerwonego, złoty medalik, a także klucze do mieszkania oraz kulę ortopedyczną.

Osoby mające jakiekolwiek informacje na temat tożsamości kobiety, policja prosi o kontakt z Komisariatem Policji w Swarzędzu: tel. 61 84 14 800.

Aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

zwłoki kobiety w Jeziorze Swarzędzkim

zwłoki kobiety w Jeziorze Swarzędzkim

zwłoki kobiety w Jeziorze Swarzędzkim

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *