XVI Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia przełożony na przyszły rok

Ze względu na sytuację sanitarną w kraju i bezpieczeństwo uczestników imprezy, XVI Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia został przełożony na przyszły sezon.

Memoriał Arkadiusza Gołasia miał się odbyć w dniach 4-6 września 2020 r. w Zalasewie. W związku z epidemią koronawirusa oraz obowiązującymi restrykcjami dotyczącymi organizacji imprez, szesnasta edycja tego wydarzenia przeniesiona została na 2021 rok.

Pomimo usilnych starań organizacja tegorocznego turnieju okazała się być niemożliwa. Nie jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwa kibicom, drużynom, uczestnikom warsztatów, wolontariuszom i wszystkim innym osobom zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia. W tych okolicznościach zmuszeni jesteśmy do przeniesienia XVI Memoriału Arkadiusza Gołasia na rok 2021 – mówi Anna Sumelka, która każdego roku zaprasza do Wielkopolski czołowe siatkarskie zespoły.

Jak zapewniają organizatorzy Memoriału, prace nad kolejną odsłoną imprezy zostały już rozpoczęte. – Dołożymy wszelkich starań, aby przyszłoroczna impreza wynagrodziła wszystkim miłośnikom siatkówki tegoroczny brak emocji – zapewnia Anna Sumelka.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

XVI Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia został przełożony na przyszły rok, ale pod TYM adresem można znaleźć informacje na temat poprzednich Memoriałów.

Agrobex Memoriał Gołasia przełożony

Agrobex Memoriał Gołasia przełożony

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *