Wraca strefa płatnego parkowania przy ETC Swarzędz – od 2 stycznia

Od 2 stycznia 2024 wraca, usprawniona pod względem funkcjonowania, strefa płatnego parkowania przy galerii handlowej ETC Swarzędz.

Swarzędzka galeria handlowa ETC poinformowała, że od wtorku, 2 stycznia 2024 roku ponownie uruchamia konieczność zarejestrowania pojazdu na parkingu, by uniknąć opłat. Wcześniej taki płatny parking działał już przy ETC, jednak jego sposób działania nie był intuicyjny i utrudniał korzystanie z miejsc postojowych. Klienci musieli ustawiać się w kolejkach, by wpisać numer rejestracyjny pojazdu, by przez określony czas nie była naliczana opłata za postój.

Teraz ETC Swarzędz poinformowało: – Odpowiadając na Państwa uwagi dotyczące funkcjonowania automatów parkingowych, zleciliśmy Operatorowi Parkingu wprowadzenie ułatwień dla użytkowników. System jest teraz bardziej intuicyjny oraz szybszy. Rejestracja pojazdu w systemie, jest też możliwa w aplikacji moBILET. Dodatkowo wprowadzamy możliwość rejestrowania pojazdów w telefonie za pomocą kodu QR.

Centrum handlowe dodaje: – Nie ma potrzeby korzystania z urządzeń parkingowych oraz ściągania oddzielnych aplikacji. Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany, przyczynią się do poprawienia jakości korzystania z usług CH ETC Swarzędz.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Wraca strefa płatnego parkowania
Wraca strefa płatnego parkowania przy ETC Swarzędz – od 2 stycznia. Źródło: ETC Swarzędz. 

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *