Policjanci ze Swarzędza prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży

Policjanci z Komisariatu Policji ze Swarzędza prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w listopadzie – poszukują mężczyzn z udostępnionej fotografii.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Swarzędzu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, która miała miejsce w Krzyżownikach. Doszło do niej 22 listopada 2023 roku. W trakcie kradzieży skradziono okulary przeciwsłoneczne o wartości kilkuset złotych, a także kilka tysięcy złotych w gotówce.

Kamera monitorująca zarejestrowała wizerunek mężczyzn, którzy mogą mieć związek ze sprawą. Fotografia została udostępniona przez policję. Funkcjonariusze poszukują każdego, kto rozpoznaje mężczyzn ze zdjęcia lub ma jakiekolwiek informacje na temat samego zdarzenia. Osoba taka proszona jest o kontakt z Komisariatem Policji w Swarzędzu pod numerami telefonu: 47 77 148 18 (kontakt do osoby prowadzącej sprawę) lub 47 77 148 00 (numer ogólny do Komisariatu). Podczas kontaktu proszę się powołać na numer sprawy w celu ułatwienia działania: RSD – 1014/23.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Policjanci ze Swarzędza prowadzą postępowanie
Policjanci ze Swarzędza prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Fot. KMP w Poznaniu.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *