WOŚP gra w Swarzędzu – Złote Serduszko zlicytowano za 42 tys. złotych!

28 stycznia 2024 roku, po raz kolejny WOŚP gra w Swarzędzu. Ponownie swarzędzanie okazali wielkie serce – Złote Serduszko WOŚP zlicytowano za 42 tys. złotych.

Choć liczenie ostatecznej kwoty jeszcze potrwa, to ta zebrana na godzinę 19:45 jest imponująca. Wielkim sercem wykazali się swarzędzanie wrzucając do puszek lub licytując za łączną kwotę 260 tys. zł. Ogromne podziękowania należą się wszystkim wolontariuszom, którzy dzielnie przemierzali gminę Swarzędz zbierając środki do puszek.

Tradycyjnie najważniejszym elementem była licytacja Złotego Serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zostało ono zlicytowane za kwotę . Warto zauważyć, że serduszko, wykonane ze złota, jest jednym z 15, które trafiły do sztabów WOŚP. Pozostałe 85 jest licytowane bezpośrednio przez Fundację WOŚP.

32. Finał WOŚP odbywa się pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Organizacją 32. Finału WOŚP w Swarzędzu zajmował się Swarzędzki Sztab WOŚP działający przy Ośrodku Kultury w Swarzędzu.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

WOŚP gra w Swarzędzu
WOŚP gra w Swarzędzu – Złote Serduszko zlicytowano za 42 tys. złotych!

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

One thought on “WOŚP gra w Swarzędzu – Złote Serduszko zlicytowano za 42 tys. złotych!

  • 1 lutego 2024 at 11:51
    Permalink

    Gratulacje dla mieszkańców Swarzędza za ogromne serce podczas 32. Finału WOŚP! Zlicytowano Złote Serduszko za imponującą kwotę 42 tys. zł, a całość zebranych środków na godzinę 19:45 to aż 260 tys. zł. Wielki szacunek dla wolontariuszy i organizatorów za zaangażowanie w to ważne wydarzenie. Świetnie, że mieszkańcy tak hojnie wspierają cel zakupu sprzętu dla pacjentów pulmonologicznych.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *