Wenusjanki zdobywają Poznań

Już 18 kwietnia w Collegium Da Vinci w Poznaniu odbędzie się Pierwsza Konferencja Wenusjanek. Cykliczne spotkania dla kobiet aktywnych, znane już w kilku innych miastach w Polsce, w końcu dostępne są dla mieszkanek stolicy Wielkopolski.

Wenusjanki to inicjatywa stworzona z myślą o kobietach przedsiębiorczych, nastawionych na rozwój osobisty i zawodowy. Od 3 lat obecna jest w Warszawie i Krakowie, potem kolejno dołączyły Kielce, Wrocław i Trójmiasto. Pierwsza Konferencja Wenusjanek w Poznaniu to możliwość poznania nowych, inspirujących kobiet, odświeżenia kontaktów, a także spotkania ciekawych prelegentów.

Jednym z zaproszonych gości jest  Hanna Mańczak – Jankiewicz, Dyrektor Sprzedaży Mennicy Wrocławskiej – Grupy Goldenmark,  lidera sprzedaży złota i srebra lokacyjnego w Polsce. Podczas konferencji przybliży historię złotego kruszcu oraz przedstawi możliwości wykorzystania go współcześnie w sposób inny, niż tylko jako atrakcyjny dodatek do garderoby. Jak się bowiem okazuje także dziś złoto stanowi alternatywną i bardzo atrakcyjną formę lokowania części majątku.

W tajniki mowy ciała wprowadzi uczestniczki Konferencji kolejny gość, Magdalena Koźmala – specjalista mowy ciała i kreowania wizerunku w biznesie, Master & Team Coach, Trener Biznesu. Za swoje autorskie, specjalistyczne szkolenie „Mowa ciała i wykrywanie kłamstwa w biznesie” otrzymała Laur Eksperta 2015/2016. Głównym tematem prelekcji będzie natomiast mowa ciała kobiet w biznesie. Magdalena opowie m.in. jak w ciągu 3 sekund wykreować autorytet i wiarygodność w kontaktach służbowych i prywatnych.

Gośćmi bloku poświęconego zdrowiu i urodzie będą siostry – Joanna Franków i Karolina Sworowska, właścicielki salonu brafittingowego Bretelle Lingeri w Poznaniu. W ramach swojej działalności, poza sprzedażą bielizny, Joanna i Karolina realizują się także na polu edukacyjnym. Prowadzą warsztaty, a także uczestniczą w przedsięwzięciach skierowanych do kobiet, angażując się we współpracę z Amazonkami, gabinetami ginekologicznymi czy szkołami rodzenia. W czasie tych spotkań przekazują wiedzę na temat m.in.  roli biustonosza w kształtowaniu sylwetki i odpowiedniej postawy.

Stałym elementem wszystkich konferencji Wenusjanek są cieszące się ogromną popularnością gry networkingowe, podczas których uczestniczki mają możliwość poznania się oraz wzajemnej inspiracji. Poza zabawami interaktywnymi nie zabraknie w Poznaniu także konkursów i nagród. Jeden z partnerów, lider na rynku aut luksusowych – BMW Olszowiec,  przygotował dla uczestniczek Konferencji atrakcyjną niespodziankę. Natomiast pozostali partnerzy spotkania m.in. Bretelle, Mennica Wrocławska, Colway International, Arbonne, Body Chief, AIP, Creownia, Aromaty Toskanii, zaprezentują się na stoiskach przygotowanych specjalnie na tę okazję.