Utrudnienia komunikacyjne 9 września w związku z III Półmaratonem Szpot Swarzędz

Przekazujemy Państwu szczegółową informację dotyczącą utrudnień drogowych i zmian w komunikacji w dniu 9 września związanych z organizacją  III Półmaratoniu Szpot Swarzędz.

III PÓŁMARATON SZPOT SWARZĘDZ

Szanowni Państwo, mieszkańcy Miasta i Gminy Swarzędz

w niedzielę 9 września 2018 roku, po raz trzeci w swej 380-letniej historii, nasze Miasto i Gmina staną się miejscem rozegrania Półmaratonu Szpot Swarzędz. To kolejny duży projekt biegowy realizowany po wielu latach organizacji biegów na 15 km znanych jako Bieg Swarków, po siedmiu edycjach 10 km Szpot Swarzędz. Około 1000 biegaczek i biegaczy wyruszy o godzinie 10.00 ze swarzędzkiego Rynku do walki z dystansem 21 km 97,5 metra. Maratończycy pobiegną przez Swarzędz Południe, Paczkowo, Sarbinowo, Łowęcin i zakończą rywalizację na bieżni swarzędzkiego Stadionu Miejskiego.

Tak duża impreza musi wiązaćsię z chwilowymi utrudnieniami w ruchu samochodów na ulicach, którymi przebiegać będzie trasa biegu. Prosimy uprzejmie o zapoznanie się z mapką i zaplanowanie ewentualnego wyjazdu nieco wcześniej.

Mamy nadzieję, iż po raz drugi w tym roku, w niedzielę 9 września wszyscy mieszkańcy naszego Miasta i Gminy będą mogli powiedzieć, że przyczynili się do wspaniałej atmosfery na starcie, trasie i mecie i że są dumni, iż tak wielu biegaczy zdecydowało się na udział w naszym biegu. Biegu będącym jednym z oficjalnych punktów programu obchodów 380-lecia lokacji Swarzędza.

Spotkajmy się w niedzielę 9 września 2017 roku na trasie Iłl Półmaraton Szpat Swarzędz. W sąsiedztwie pływalni Wodny Raj przy ul. Kosynierów 1 powstanie małe miasteczko z wieloma elementami propagującymi życie bez uzależnień. Tam też stanie ambulans Stacji Krwiodawstwa i można będzie oddać honorowo ten najcenniejszy lek na świecie, czyli krew. Już dzisiaj zapraszamy także do udziału w 8.biegu 10 km Szpot Swarzędz, który odbędzie się 2 czerwca 2019 roku. Program tego biegowego święta wzbogacamy o I Bieg Rodzinny oraz rywalizację Nordic Walking. Szczegóły znajdą Państwo na stronie http://biegi.szpot.pl. Zapraszamy serdecznie do kibicowania na całej trasie lll Półmaratonu Szpot Swarzędz.


stat4u
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *