Urodziny ETC Swarzędz – 30 lat minęło – dwa dni atrakcji!

30 lat minęło – urodziny ETC Swarzędz! Jedno z pierwszych w Wielkopolsce centrów handlowych obchodzi swoje 30. urodziny. Z tej okazji galeria przygotowała dla swoich gości dwudniowy event, podczas którego w specjalnie zaaranżowanym terminalu lotniczym będzie można wybrać się w cudowną wirtualną podróż do najpiękniejszych miast świata oraz wziąć udział w konkursie z nagrodami. Na uczestników zabawy czekają m. in. książki podróżnicze, a na zwycięzców – voucher na wakacje o wartości 3.000 zł, zestaw walizek czy aparat fotograficzny Instax. Zapraszamy do wspólnej podróży z Liniami Lotniczymi ETC Swarzędz!

Na najbliższy weekend ETC Swarzędz przygotował dla swoich klientów moc atrakcji. Przez dwa dni wspólnie świętować będziemy jubileusz 30 lat powstania centrum handlowego. Moc atrakcji gwarantowana! W sobotę (27 kwietnia) oraz w niedzielę (28 kwietnia) ETC Swarzędz zamieni się w terminal lotniczy, gdzie każdy będzie mógł skorzystać z symulatora podróży. Dzięki wirtualnym goglom wybierzemy się w podróż m. in. do Nowego Jorku, Tokio czy Rzymu. Pojawi się również stanowisko testujące refleks dla przyszłych pilotów. Odpowiednio wystylizowana maszyna zmierzy refleks a osiągnięty wynik wraz z imieniem uczestnika zostanie wpisany na specjalnie przygotowanej licencji pilota Linii Lotniczych ETC Swarzędz.

Dodatkowo każdy, kto w sobotę (27 kwietnia) w godzinach 12:00 – 18:00 oraz w niedzielę (28 kwietnia) w godzinach 12:00 – 15:00 dokona w sklepach ETC Swarzędz zakupów na kwotę minimum 200 zł (można połączyć maksymalnie dwa paragony) otrzyma prezent o tematyce podróżniczej, m. in. książki, zawieszki na bagaż, opaski na oczy czy etui na paszport. Ale to nie wszystko! Paragon na ustaloną minimalną kwotę upoważnia nas nie tylko do odebrania upominku, ale też specjalnej karty pokładowej Linii Lotniczych ETC Swarzędz z urodzinowym pytaniem konkursowym. Każdy, kto wypełni formularz oraz prawidłowo odpowie na pytanie będzie mógł wziąć udział w wielkim finale, który odbędzie się w niedzielę (28 kwietnia) o godzinie 17:00. Komisja konkursowa wyłoni najlepsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi oraz przyzna trzy nagrody główne dla zwycięzców konkursu. Osoba, która zajmie pierwsze miejsce otrzyma od ETC voucher na wakacje o wartości 3.000 zł, nagroda za zajęcie drugiego miejsca to zestaw walizek renomowanej firmy, natomiast za trzecie miejsce będzie można otrzymać aparat fotograficzny FujiFilm Instax. Pamiętajmy, że nagrody trzeba odebrać osobiście podczas wielkiego finału. Na formularzu warto również podać swój numer kontaktowy, żeby komisja konkursowa mogła skontaktować się ze zwycięzcami przed ogłoszeniem wyników o wygranej.

ETC Swarzędz powstał w 1994 roku. Z bogatą ofertą handlową i usługową jest ważnym miejscem spotkań lokalnej społeczności. Galerię współtworzą zarówno znane sieciowe marki, jak i lokalni przedsiębiorcy. Centrum położone jest w strategicznym punkcie miasta – przy trasie łączącej Poznań i Warszawę, co umożliwia szybki dojazd nie tylko mieszkańcom Swarzędza, ale i okolicznych miejscowości. Z myślą o komforcie swoich klientów ETC Swarzędz posiada wiele udogodnień. Do dyspozycji jest m.in. strefa gastronomiczna, sprzyjająca odpoczynkowi i spotkaniom, plac zabaw dla dzieci oraz miejsca relaksu i wypoczynku. Przy centrum znajduje się bezpłatny parking, na którym mieści się 1100 pojazdów. Przygotowane zostały także stojaki i miejsca postojowe dla rowerzystów oraz samoobsługowa stacja napraw rowerów. Obiekt jest również w pełni dostosowany do potrzeb rodzin z dziećmi oraz osób o ograniczonej sprawności ruchowej. ETC Swarzędz od dawna angażuje się również w działania ekologiczne. Na parkingu bocznym centrum stoi hotel dla owadów, pod opieką galerii jest także adoptowany przez ETC nietoperz – jeden z podopiecznych poznańskiego zoo.

Aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Urodziny ETC Swarzędz
Urodziny ETC Swarzędz – 30 lat minęło – dwa dni atrakcji!

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *