Targi Pracy dla osób z niepełnosprawnościami – 21 marca 2023 roku

Fundacja Aktywizacja organizuje Targi Pracy dla osób z niepełnosprawnościami i zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału – 21 marca 2023 roku w Budynku Urzędu Miasta Poznań, ul. Za Bramką 1, 61-842 Poznań.

Fundacja Aktywizacja od ponad 30 lat zajmuje się edukacją i aktywizacją zawodową osób z niepełnosprawnościami. Wspieramy w poszukiwaniu i podjęciu zatrudnienia oraz utrzymaniu się na rynku pracy. Szkolimy, doradzamy, motywujemy do odważnego wchodzenia na rynek pracy. Działamy kompleksowo, aby proces integracji na rynku pracy był satysfakcjonujący, a aktywność zawodowa wpływała także na umacnianie roli społecznej.

W programie: bezpośredni kontakt z pracodawcami, oferty pracy z różnych branż, oferty szkoleniowe, konsultacje z doradcą zawodowym, pomoc w tworzeniu CV oraz pomoc przy założeniu ePuap.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Miejsce dostępne jest dla osób z niepełnosprawnościami. Na miejscu do dyspozycji jest płatny parking podziemny (poziom -1). Kontakt: 503 406 773, 789 204 182.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Targi Pracy dla osób z niepełnosprawnościami
Targi Pracy dla osób z niepełnosprawnościami – 21 marca 2023 roku

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *