Światowy Dzień Wody 2023 – konferencja na Uniwersytecie Przyrodniczym

Już jutro, 22 marca 2023, obchodzimy Światowy Dzień Wody. Z tej okazji Wydział Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu organizuje konferencję dla specjalistów, ale też dla studentów i uczniów. 

Już po raz dziewiąty Wydział Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu organizuje obchody Światowego Dnia Wody. W tym roku imprezie będzie przewodziło hasło „Przyspieszenie zmian – bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć w świecie”.

Obchody Światowego Dnia Wody mają charakter platformy wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami świata nauki i praktykami. Tradycyjnie, podczas spotkania obecnych będzie wielu profesjonalistów reprezentujących przedsiębiorstwa skupione wokół tematyki zarządzania zasobami wodnymi, projektowania czy wykonawstwa. Światowy Dzień Wody na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej UPP jest również momentem spotkań absolwentów, zawodowo zajmujących się kwestiami wody oraz studentów, mogących nawiązać kontakt z przyszłymi pracodawcami.

W programie znajdziemy wystąpienia zarówno naukowców, jak i specjalistów i praktyków. Ponadto uczniowie wielkopolskich szkół poznają zwycięskie prace przygotowywane w ramach corocznego konkursu. Całe wydarzenie będzie można obserwować na miejscu, a także poprzez kanał Wydziału na platformie YouTube.

Światowy Dzień Wody 2023
Światowy Dzień Wody 2023 – program konferencji

Obchody Światowego Dnia Wody odbędą się 22 marca 2023 roku, na Wydziale Inżynierii Środowiska i Inżynierii Mechanicznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, przy ul. Piątkowskiej 94A w Poznaniu. Zapraszamy do udziału w spotkaniu osobiście lub on-line. Nasza redakcja jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *