Swarzędzki Bieg WOŚP już po raz dziewiąty! Również biegi dla dzieci

28 stycznia 2024 już po raz dziewiąty odbędzie się Swarzędzki Bieg WOŚP. Oprócz dorosłych biegaczy i chodziarzy będą również biegi dla najmłodszych.

W ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 28 stycznia 2024 r. na starcie na Stadionie Miejskim będą mogli stanąć wszyscy miłośnicy biegania i Nordic Walking. Dorośli biegacze będą musieli pokonać dystans 5 km, by ponownie zameldować się na mecie na Stadionie. „Kijkarze” mają wyznaczoną trasę o długości 4 km. Również dzieci będą mogły wziąć udział w konkurencjach biegowych. W zależności od wieku przeznaczono dla nich zawody na trzech dystansach – 200 m, 400 m i 800 m.

Aby wziąć udział należy zarejestrować się pod TYM linkiem. Limit liczby uczestników wynosi 500 osób, jednak w momencie publikacji tej informacji, w biegu dorosłych zostały ostatnie miejsca! Ponieważ cel udziału w Biegu ma charakter charytatywny, opłata startowa jest w zupełności dobrowolna i można ją uiścić wrzucają wybraną kwotę do tak zwanej „puszki biegacza”. Dla uczestników na mecie czekać będzie słodki drobiazg. Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Swarzędzki Bieg WOŚP już po raz dziewiąty
Swarzędzki Bieg WOŚP już po raz dziewiąty! Fot. strona wydarzenia Facebook.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *