Sushi and More: Obniżyliśmy ceny o połowę, chcemy zapewnić posiłek dla każdego

Restauracja Sushi and More, która znajduje się w Centrum Handlowym ETC w Swarzędzu, postanowiła obniżyć ceny o 50% na większość swoich dań. 

– Kwarantanna narodowa trwa, całymi dniami przebywamy w domach, postanowiliśmy więc dać szansę Mieszkańcom naszej gminy na urozmaicenie codziennego menu i wprowadzenie trochę egzotyki do tej monotonnej codzienności. Oprócz tradycyjnego japońskiego sushi, zaoferowaliśmy za połowę ceny również smaczne, zdrowe i pożywne sałatki oraz dania kuchni ciepłej dla dzieci. – mówi Tomasz Waligóra, współwłaściciel restauracji i członek zarządu.

– Warto nadmienić, że dania dla najmłodszych są oparte na standardowych przepisach, znanych i lubianych przez dzieci, takich jak na przykład smażony kurczak czy grillowana ryba, a ich ceny wahają się teraz w granicach 11 złotych. – dodaje Tomasz Waligóra.

Posiłki, w ramach możliwości są dowożone do Klientów, ale robiąc zakupy spożywcze w ETC Swarzędz, korzystając z drogerii lub apteki, można w bezpieczny sposób odebrać je samemu, pod warunkiem, że wcześniej złożymy zamówienie telefonicznie (663 600 900) lub przez stronę www.

Restauracja pracuje pełną parą codziennie od godz. 12.00 do 20.00, także w niedziele.

Dla bezpieczeństwa Klientów oraz Pracowników, płatność przyjmowana jest wyłącznie kartą.

sushi&more Swarzędz

sushi and more ETC

sushi and more Swarzędz

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *