Bezpłatny przegląd samochodu w ETC Swarzędz w sobotę 26 września

W sobotę 26 września na parkingu Centrum Handlowego ETC Swarzędz odbędzie się akcja Before Service – bezpłatny przegląd samochodu. Hyundai Szpot sprawdzi Twoje auto dowolnej marki – całkowicie za darmo! Oceny dokona profesjonalny Technik Serwisu Szpot.

W godzinach 10.00 – 16.00 będzie trwała akcja przygotowana przez  Firmę Szpot oraz Centrum Handlowe ETC w Swarzędzu. Na parkingu centrum od strony sklepu budowlanego, Hyundai Szpot zbuduje stoisko, na którym sprawdzane będą samochody wszystkich marek całkowicie za darmo. Technik Serwisu firmy Hyundai Szpot zajmie się profesjonalną oceną samochodu i kontrolą:

Technik Serwisu firmy Hyundai Szpot zajmie się profesjonalną oceną samochodu i kontrolą:

– poziomu płynu chłodzenia

– poziomu płynu hamulcowego

– poziomu oleju silnikowego

– akumulatora oraz stanem jego naładowania

– wycieraczek i spryskiwaczy szyb

– stanu ogumienia i głębokości bieżnika

– stanu ciśnienia w oponach

Wnętrze sprawdzonego samochodu zostanie zdezynfekowane poprzez ozonowanie. Uzupełniony zostanie również do pełna płyn do spryskiwaczy szyb, a w ramach podziękowania za udział w akcji, kierowca otrzyma zapach do samochodu oraz ekologiczną torbę na zakupy.

Dla uatrakcyjnienia spędzanego czasu, podczas kontroli samochodu właściciele będą mogli skorzystać z bezpłatnej i niezobowiązującej jazdy testowej najnowszymi modelami marki Hyundai lub po prostu zrobić zakupy w Centrum Handlowym ETC.

Firma Szpot oraz Centrum Handlowe ETC Swarzędz przestrzega wszelkich zasad bezpieczeństwa Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zapraszamy na bezpłatny przegląd samochodu w ETC Swarzędz – Before Service Hyundai Szpot w sobotę 26 września w godzinach 10.00 – 16.00 na parking przy Centrum Handlowym ETC w Swarzędzu.

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic – TUTAJ.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *