STS bonus – jak wykorzystać na start?

Obecnie trudno wyobrazić sobie sytuację, w której jakiś operator zakładów wzajemnych nie przygotował dla nowych typerów bonusu na powitanie. Wyjątku nie stanowi także STS, gdzie na samym początku bukmacherskiej przygody zgarnąć można naprawdę spore pieniądze. Jak więc najlepiej wykorzystać premię na dzień dobry u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski?

Na polskim rynku selekcji sportowych aktualnie zgodnie z prawem działa ponad 20 podmiotów bukmacherskich. Oznacza to, że w branży panuje spory ścisk i konkurencja, co przekłada się na to, że obstawiający mają w czym wybierać. Nic więc dziwnego, że w organizatorzy typów wzajemnych robią wszystko, aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej nowych betujących. W tym celu udostępniają oni m.in. wyjątkowo atrakcyjne promocje na start, obok których trudno przejść obojętnie. Podobnie sytuacja przestawia się u największego polskiego bukmachera, a więc w STS, który również nowym klientom dedykuje specjalny bonus na powitanie. Jak zatem on się prezentuje i jak najlepiej go wykorzystać?

Zobacz AKTUALNY bonus od STS www.legalsport.pl/bukmacherzy/sts/sts-bonus/

Jaką premię na start ma w swojej ofercie STS?

Na początku warto pochylić się nad tym, co najważniejsze, a więc nad samym bonusem powitalnym. Ten w STS prezentuje się naprawdę wyśmienicie i pozwala powiększyć bankroll nawet o 1660 zł. Jest to możliwe dzięki temu, że wspomniana premia na start obejmuje tak naprawdę kilka składowych. Mowa więc tutaj przede wszystkim o trzech nagrodach od depozytu o łącznej wartości 1500 zł. Oczywiście każda z nich przysługuje za osobny depozyt. I tak pierwszy z nich obwarowany jest bonusem 100% maksymalnie do 300 zł. Z kolei drugie i trzecie doładowanie konta sprawi, że STS dopisze do Waszego konta premie 50% maksymalnie do 500 oraz 700 zł. Jak więc łatwo policzyć, łącznie zyskać możecie nawet 1500 zł.

Następnie liczyć możecie na zakład bez ryzyka o wartości 100 zł, który praktycznie w całości wolny jest od jakichkolwiek warunków regulaminowych, oraz dodatkowy bonus 60 zł przysługujący za wykonanie sześciu prostych zadań (np. postawienie kuponu składającego się z wydarzeń pre-match, puszczenie kuponu z selekcjami na żywo). Jeśli więc lubicie wyznawania i cenicie sobie różnorodność, to bonus na dzień dobry w STS jest właśnie dla Was.

Jak najlepiej wykorzystać bonus na start w STS?

Wiecie już, jak dokładnie przedstawia się bonus na powitanie w STS i że jest on wyjątkowo opłacalny. W końcu umożliwia on powiększenie salda konta nawet o 1660 zł, co z pewnością ułatwi stawianie pierwszych kroków w świecie zakładów sportowych. Pewnie zdajecie sobie także sprawę, że wspomniana premia jest także niezwykle różnorodna, bowiem tak naprawdę obejmuje ona kilka mniejszych bonusów. Jak więc najlepiej wykorzystać każdy z nich?

Jak grać premią do depozytu?

Największe możliwości zapewni Wam oczywiście bonus od wpłaty, a tak naprawdę trzech osobnych wpłat, którego wartość wynosi aż 1500 zł. Pieniądze te możecie tak naprawdę przeznaczyć na, co tylko chcecie. Możecie zatem całość tej kwoty przeznaczyć po prostu na poznawanie całej oferty w pełni legalnego buka STS. Warto jednak przy tym mieć na uwadze regulamin wspomnianej promocji, z którego jasno wynika, że aby móc wypłacić przyznany bonus, najpierw należy spełnić warunki obrotu. Tutaj akurat nie ma niczego skomplikowanego, ponieważ premie od wpłaty obwarowane zostały wymogiem czterokrotnego obrotu (do aktywacji jednokrotny obrót i do wypłaty trzykrotny). Należy także pamiętać, że do obrotu liczą się tylko i wyłącznie wygrane kupony, a dokładnie sama stawka.

Tym samym skupić się możecie przede wszystkim na samej grze. Unikać powinniście jednak puszczania kuponów na gry karciane, ponieważ te nie wliczają się do obrotu. Poza tym macie całkowitą dowolność – możecie więc typować wydarzenia dotyczące m.in. piłki nożnej, hokeja na lodzie, snookera, szachów, wioślarstwa czy e-sportu. Nie zapominajcie także o tym, że kurs całkowity każdego Waszego kuponu nie powinien być niższy niż 1.91.

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka?

Jak już wspomnieliśmy, w przypadku cashbacku nie musicie sobie głowy zawracać praktycznie żadnymi warunkami regulaminowymi. Oznacza to więc tyle, że gracie pierwszy kupon i nie ryzykujecie przy tym utraty pieniędzy, ponieważ albo zgarniecie wygraną, albo zwrot stawki aż do 100 zł pomniejszony o 12% podatku od gry. I to tyle. Wystarczy więc stworzyć kupon SOLO i AKO z zakładami z oferty pre-match lub LIVE. Naturalnie z powodu faktu, że jest to zakład ubezpieczony polecamy Wam odważną grę. Tym samym zachęcamy Was do stworzenia kuponu z jednym lub wieloma zakładami z odpowiednim mnożnikiem. Skoro i tak nic się nie ryzykuje, to po prostu szkoda marnować taki kupon na obstawianie pewniaków. W końcu zawsze istnieje szansa, że wszystkie wyselekcjonowane przez Was zdarzenia okażą się trafione, a Wy staniecie się bogaczami.

Na co przeznaczyć bonu 60 zł za zadania?

Na końcu warto wziąć na tapet także ostatnią cześć promocji powitalnej, a więc bonus przysługujący za zadania. W tym wypadku macie tak naprawdę po raz kolejny wolną rękę, a więc wspomnianą premię wykorzystać możecie wedle własnego uznania. Pamiętajcie tylko o tym, że do każdego tego typu bonusu oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji Polski dopisuje identyczne warunki obrotu. Jeżeli więc chcielibyście przyznane 60 zł wypłacić, to w pierwszej kolejności musicie spełnić wszystkie warunki regulaminowe. Tym samym musicie dokonać dwukrotnego obrotu (do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów SOLO oraz AKO z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91).

Naszym zdaniem oferta powitalna największego polskiego buka jest na tyle dobrze skonstruowana, że możecie ją wykorzystać na wiele różnych sposób. Macie tutaj praktycznie całkowitą dowolność. Z kolei sama kwota premii, a więc 1660 zł z pewnością umożliwi Wam poznanie wielu tajników świata bukmacherki. Tym samym już dziś zachęcamy Was do założenia całkowicie darmowego konta gracza w STS i dołączenia do społeczności tego dobrze ocenianego buka.

STS bonus
STS bonus – jak wykorzystać na start?

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *