Segregacja na wakacjach – konkurs ZM GOAP: zrób zdjęcie i wygraj

ZM GOAP (Związek Międzygminny „Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej”) ogłasza konkurs „Segregacja na wakacjach”, którego celem jest pokazanie, jak w różnych zakątkach Polski i świata wygląda system segregacji i gromadzenia odpadów.

Do zwycięzców trafią atrakcyjne nagrody od ZM GOAP.

  1. Jeśli w trakcie wakacyjnych wojaży zaintrygował Cię wygląd pojemników do gromadzenia odpadów albo nazwy frakcji w innych językach, zrób zdjęcie i pokaż, jak wygląda segregacja w danej miejscowości/państwie.
  2. W wiadomości prywatnej na fanpage GOAP na Facebooku prześlij zdjęcie – koniecznie napisz, gdzie zostało zrobione (miejscowość, kraj). Na zgłoszenie jest czas do środy 26 sierpnia br. włącznie! Ogłoszenie wyników w piątek, 28 sierpnia 2020 roku na fanpage @GOAP.

Niech Twoje wakacyjne zdjęcie zainspiruje innych do prawidłowej selektywnej zbiórki odpadów, zwłaszcza, że od 1 września br. segregacja staje się obowiązkowa dla wszystkich!

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy Poznania oraz gmin: Buk, Czerwonak, Kleszczewo, Kostrzyn, Murowana Goślina, Oborniki, Pobiedziska oraz Swarzędz.

Konkurs ZM GOAP Segregacja na wakacjach – ważne daty:

Na zgłoszenie jest czas do środy, 26 sierpnia br. włącznie!

Ogłoszenie wyników w piątek, 28 sierpnia 2020 roku na fanpage @GOAP.

Regulamin konkursu do pobrania: https://bit.ly/2AYKuAY

Aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Segregacja na wakacjach konkurs GOAP

Czym jest Związek Międzygminny „Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej” (ZM GOAP)?

Od 2013 r. Związek Międzygminny „Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej” (ZM GOAP) zarządza gospodarką odpadami komunalnymi. ZM GOAP na terenie 9 gmin aglomeracji poznańskiej organizuje system, kontroluje odbiór, dba o właściwe zagospodarowanie odpadów dla blisko 725 tys. mieszkańców oraz prowadzi edukację ekologiczną. Organizuje również przetargi w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych oraz prowadzenia punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOK)/ Gratowisk.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *