Ruszyły licytacje WOŚP, włączamy się w akcję: wylicytuj sobie 1szą stronę

Dzisiaj ruszyły licytacje na rzecz WOŚP, a my włączamy się w akcję charytatywną. Na jednej z aukcji prowadzonej przez Swarzędzki Sztab WOŚP można wylicytować coś nietypowego. 

10 stycznia 2021 roku odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze przeznaczone będą na pomoc oddziałom laryngologicznym. Będzie to jednak nie tylko laryngologia, ale także różne schorzenia umiejscowione w naszych głowach.

Mimo obecnej, trudnej sytuacji, Swarzędz przyłącza się do akcji charytatywnej Jurka Owsiaka. Swarzędzki Sztab WOŚP tradycyjnie został zarejestrowany przy Ośrodku Kultury. Nie będzie to jednak tradycyjny Finał, jaki organizowano w Swarzędzu od lat… Z uwagi na trwającą obecnie epidemię i ze względów bezpieczeństwa, w tym roku Sztab nie werbuje wolontariuszy kwestujących po ulicach miasta i gminy Swarzędz. Całe siły skupione są na działaniach w formie on-line. Stąd po raz pierwszy w historii, Swarzędzki Sztab WOŚP uruchamia internetowe aukcje Allegro.

Dzisiaj ruszyły licytacje Swarzędzkiego Sztabu WOŚP, a nasza redakcja włącza się w akcję charytatywną. Na jednej z licytacji możecie Państwo wylicytować sobie pierwszą stronę w naszym miesięczniku, w Informatorze Swarzędzkim. Zwycięzca aukcji będzie mógł zamieścić reklamę wielkości 2,5 modułów w wybranym numerze Informatora Swarzędzkiego, a wszystkie środki zasilą skarbonkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jeśli prowadzicie jakiś biznes, który chcecie zareklamować, to okazja, by przy okazji zrobić coś dobrego. Oczywiście nie musi to być reklama, może to być własny tekst, zdjęcie z wakacji, a może fotografia ulubionego misia. Pełna dowolność. Niech zdecyduje zwycięzca aukcji 🙂

WEŹ UDZIAŁ W AUKCJI – KLIKNIJ

Licytacje odbywają się na zasadach określonych w regulaminie Allegro jednak za pośrednictwem Swarzędzkiego Sztabu WOŚP. Organizatorzy liczą na hojność mieszkańców naszej gminy podczas licytacji.

Ale Finał WOŚP nie mógłby się obyć bez koncertów – odbywać się one będą on-line w formie live stream ze sceny Swarzędzkiego Sztabu WOŚP. Nie zabraknie dobrej muzyki, ciekawych koncertów i występów swarzędzkich artystów.

Cały Finał transmitowany będzie na żywo przez Telewizję STK oraz na kanale YouTube: Ośrodek Kultury w Swarzędzu

W zeszłym roku zawiesiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko, ustanawiając rekordową kwotę ponad 345 tysięcy złotych. Zdajemy sobie sprawę jak ogromna jest to kwota i że jednak mało realne jest jej pobicie w obecnych warunkach. Jednak nie rekordy są najważniejsze.

Hasło tegorocznego finału brzmi „Gramy z radością!” Wspólnie pokażmy, że nawet w tak trudnych czasach możemy przesłać wszystkim jak najbardziej pozytywny przekaz, a w serca wlać morze optymizmu.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Ruszyły licytacje WOŚP

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *