Zamknięcie odcinka ul. Transportowej – zmiany w ruchu i kursowaniu 484, linia zastępcza A4

Rozpoczyna się kolejny etap budowy ronda na skrzyżowaniu ul. Transportowej z ul. Kórnicką. Odcinek od ul. Planetarnej do ul. Kórnickiej będzie nieczynny dla ruchu, zmiany w kursowaniu autobusu 484.

Kolejny etap prac rozpoczyna się w poniedziałek 27 kwietnia. W związku z tym niemożliwy będzie przejazd na odcinku łączącym ul. Kórnicką z ul. Planetarną. Wyznaczony został objazd wiodący przez ul. Graniczną i Kupiecką w Swarzędzu (mapka jest dostępna na stronie UMiG –kliknij tutaj).

O inwestycji tej pisaliśmy wcześniej – kliknij, by przeczytać.

Zmiany w Swarzędzkiej Komunikacji Autobusowej

Z uwagi na zamknięcie tego odcinka zmianie ulegnie trasa autobusu 484.

Kursy z i do os. Leśnego będą poprowadzone ul. Planetarną, Kupiecką i ul. Graniczną (nie kursuje ul. Kórnicką); dotyczy to również kursów z i do os. Leśnego jadących przez Garby Wielkie – nie będzie realizowany przejazd ul. Kórnicką.

Kursy z i do Garbów oraz Tulec nie będą realizowane przez ul. Transportową – przystanek Os. Leśne nie będzie obsługiwany.

Tymczasowa linia A4

Połączenia między os. Leśnym w Zalasewie a Garbami Wielkimi będzie realizowała tymczasowa linia A4. Jej rozkład jest jednak uzupełnieniem rozkładu linii 484 w przypadkach realizacji niezbędnych dojazdów na przystanek początkowy (Garby Wielkie) lub końcowy (os. Leśne).

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.