Gramy z WOŚP w ETC Swarzędz! W najbliższą niedzielę sporo atrakcji

Gramy z WOŚP w ETC Swarzędz: już w najbliższą niedzielę (29 stycznia) 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku do akcji dołączają najemcy ETC Swarzędz. W planach: atrakcje dla dzieci, gry, zabawy oraz wyjątkowe warsztaty, a także konkursy z nagrodami.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to jednodniowa zbiórka publiczna, która od dekad łączy Polaków nie tylko nad Wisłą, ale na całym świecie. W tym roku zbieramy na walkę z sepsą. Do akcji dołącza również ETC Swarzędz i przy okazji wielkiego dzielenia się dobrem, zaprasza do wspólnej zabawy.

Już teraz wszyscy, którzy chcą dołożyć swoje serduszko do akcji, znajdą puszki WOŚP w sklepach: Intermarche, Kids, Salon Wonderland i Up Fitness. Natomiast podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (29 stycznia), w godzinach 12:00 – 17:00 w zamian za wpłaty do puszek WOŚP na gości centrum w strefie eventowej czekać będą liczne atrakcje. Będzie można między innymi, zakręcić kołem fortuny z nagrodami, wziąć udział w pokazach i warsztatach przygotowanych przez Cech stolarzy swarzędzkich, którzy zaprezentują technikę zdobniczą drewnianych mebli – intarsję. W ramach wydarzenia odbędzie się również pokaz rzeźbienia w drewnie i renowacji mebli. Do zdobycia w licznych zabawach i konkursach czekają takie nagrody jak: ekotorby, vouchery do sklepu Intermarche, vouchery na siłownię UP, bony rabatowe, parasolki, butelki, gry, czapeczki czy worki sportowe.

Partnerami akcji są: Intermarche, UP, Producenci Mebli Swarzędzkich.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i grania razem z WOŚP! Siema!

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Gramy z WOŚP w ETC Swarzędz
Gramy z WOŚP w ETC Swarzędz! W najbliższą niedzielę sporo atrakcji

 

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *