Poznański Turniej Programistyczny – czy będzie znów sukces swarzędzan?

Już po raz trzeci ruszy Poznański Turniej Programistyczny „Programuj #naMarszalkowskiej” – organizatorzy zapraszają do udziału uczniów klas 7 i 8. W ubiegłym roku dwa zespoły ze swarzędzkiej SP nr 5 były laureatami.

Organizatorem Turnieju jest Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica. Uczestnikami Turnieju są uczniowie klas VII i VIII ze szkół podstawowych w Poznaniu i powiecie poznańskim. Turniej ma charakter zespołowy, zespół może liczyć maksymalnie 3 członków. Turniej przebiega w dwóch etapach: szkolnym i finałowym, które odbywają się na początku II semestru roku szkolnego.

Poznański Turniej Programistyczny „Programuj #naMarszalkowskiej” skierowany jest do uczniów klas 7 i 8 z Poznania i powiatu poznańskiego. Nasi uczniowie rywalizowali z sukcesami w poprzedniej edycji (więcej TUTAJ).

Szczegóły dotyczące turnieju, harmonogram i formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie poświęconej turniejowi (w tym miejscu). Ponadto jest również dostępna strona na portalu społecznościowym Facebook, gdzie również można się dowiedzieć więcej o rywalizacji młodych programistów.

Więcej aktualności ze Swarzędza i okolic znajdziecie TUTAJ.

Poznański Turniej Programistyczny

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *