Numer konta do opłat za śmieci – nie dostaliście listu? Jest rozwiązanie

Do 15go dnia każdego miesiąca musimy uiścić płatność za śmieci, ale co zrobić jeśli list polecony, w którym będzie podany numer konta do opłat, jeszcze nie dotarł?

W związku z tym, że od 1 stycznia 2022 Swarzędz nastąpiły zmiany i teraz to miasto przejęło gospodarkę odpadami, byliśmy zobowiązani do złożenia deklaracji dotyczących wysokości stawek za odbiór śmieci.  Członkowie Związku Międzygminnego „Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej” postanowili z niego zrezygnować. Obecnie to każda z gmin zarządza gospodarką odpadami we własnym zakresie. Odbiór śmieci będzie na razie realizowany przez dotychczasową firmę – FBSerwis.

Zgodnie z nowymi zasadami jesteśmy zobowiązani dokonać płatności za odpady do 15go dnia każdego miesiąca. Nie inaczej jest w styczniu i to pomimo że do wielu z nas jeszcze nie dotarły rachunki bankowe, na które mamy wpłacać za odbiór odpadów. Na szczęście Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu zabezpieczył nas na taką ewentualność. Przygotowany został specjalny numer rachunku bankowego, na który możemy przelać zadeklarowaną kwotę. W momencie, gdy w końcu otrzymamy przesyłkę z Urzędu, z indywidualnym numerem rachunku, płatność mamy wykonywać na numer konta do opłat za śmieci podany w liście.

Specjalny numer rachunku to: 25 1600 1084 1843 0348 6000 0176. Numer konta bankowego został również podany na stronach Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu i można go potwierdzić zaglądając tutaj.

Aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *