Nieudany mecz Liderek – porażka z Maximusem 65:80

To był nieudany mecz Liderek: niestety sobotniego meczu 1 Ligi Kobiet koszykarki UKS Lider Swarzędz nie zaliczą do udanych. Przegrały z zespołem Dijo Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie 65:80.

Nic nie mogły poradzić na fantastycznie dysponowane rzutowo rywalki. Trener Anna Talarczyk próbowała różnych rozwiązań, ale tego dnia do drużyna przyjezdna była lepsza. O porażce zadecydowała przegrana walka na deskach i pierwsza kwarta, która zakończyła się wynikiem 11:24. Wydarzeniem meczu był debiut w tym sezonie Magdaleny Dedio, która wróciła po prawie rocznej kontuzji. Punkty dla Lidera zdobyły: Ola Żukowska 16, Marta Urbaniak 15, Martyna Kotula 15, Magda Wojdalska 9, Wiktoria Flaszak 5, Paulina Hantys 3, Martyna Urbaniak 2, Wiktoria Plackowska, Kinga Potraca, Agata Siwińska, Magdalena Dedio, Zuzanna Urban.

W niedzielę Liderki rozegrały mecz 2LK, w którym uległy na wyjeździe Ostrovii Ostrów Wlkp. 53:88. W związku z dużą intensywnością spotkań swarzędzanki grały w bardzo mocno okrojonym składzie, w którym były 4 kadetki, które zdobyły w sumie 12 punktów. Punkty rzuciły: Zuzanna Urban, Oliwia Flaszak 11, Karolina Maj 8, Paulina Hantys 7, Kinga Potraca 6, Aleksandra Kubiak 4, Anna Majchrzak 2, Nicole Owczarz, Zofia Fornalik i Karolina Stańczewska.

Marcin Madanowski 

Więcej aktualności z gminy Swarzędz i okolic znajdziecie TUTAJ.

Nieudany mecz Liderek
Nieudany mecz Liderek

Adam Choryński

Redaktor naczelny i wydawca Informatora Swarzędzkiego i portalu swarzedz24.pl, swarzędzanin od urodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *